Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie osoby broniące #valve, mieli 10 latna stworzenie czegoś nowego dodanie nowych mechanik to oni dodali tylko kolorowe Smołki xD inne gry już dawno zostawiły csa w tyle jeżeli chodzi o mechanikę i oprawę wizualną. No nic jestem zawiedziony takim rozwojem sytuacji ktoś wie kiedy będzie można zagrać w nowego csa bo chce przetestować

#csgo #cs2
Grajox3 - Śmieszą mnie osoby broniące #valve, mieli 10 latna stworzenie czegoś nowego...

źródło: csgo-2-counter-strike-2-release-date-beta-engine

Pobierz
  • 139
To jest gra rozwijana od 1999 roku, ma na świecie jakąś #!$%@?ą liczbę graczy którzy w to grają już ponad 20 lat. Stała się że facto dyscypliną sportową. Nikt jakoś nie narzeka że w piłce nożnej nikt nie aktualizuje zasad.

Robię je super dużych aktualizacji które diametralnie zmieniają rozgrywkę nie ma najmniejszego sensu bo po takich akcjach gracze mogą po prostu odpłynąć bo najwięcej jest właśnie tych kilkunastoletnich wciąż grających z sentymentu.
@Grajox3: No ale czego ty byś chciał? Ta gra od 20 lat jest identyczna tylko grafikę poprawiają + minimalne zmiany, jakby zrobili rewolucje to gracze by ich zjedli. To trochę jakbyś denerwował się, że nowa Fifa nie jest o piłce ręcznej.
@N331: Nie w gry stworzone z myślą o turniejach, zresztą dalej większość ludzi gra w HD, a wyższe rozdzielczości to margines
@Grajox3: Śmieszą mnie osoby co oczekują zmian od CSa xD. Gra ciągle zyskuje graczy i utrzymuje trend od 13 lat, gdzie 1mln-1,5mln graczy jest praktycznie nom stop w grze i co mają grę zmieniać by stracić tych graczy xD? To co zaprezentowali i tak to duże ulepszenia. Nie mogą ruszyć grafy bo gra ma chodzić z 500fps na kompie dla pro i w 60fps na zwykłym laptopie bez karty graficznej.
@Grajox3: gdyby zmienili za dużo to był krzyk. Dodatkowo CS ma ogromną scenę e-sportową. Dlatego największe postepy są po stronie netcode który już nie ma typowego tickrate. Czyli to co dla graczy jest najważniejsze. Usprawnienia audio wizualne wynikają z faktu że mamy 2023.
Ja nie mam problemu z małymi zmianami.. a z wykonaniem. Przecież te efekty typu dym są tak słabo zrobione, że aż oczy kuje.. gry w 2005 roku miały lepszy dym xD
@Grajox3: Od dawana, przecież wiadomo, że CS Go to gra dla ciot, CS:GO to taki bieda brat R6. W R6 trzeba myśleć + normalna fizyka jest, a nie, że strzelisz komuś z pistoletu w głowie w CSie i ten typ to przeżyje. Dramat.
@wodiwo: albo EA zamiast zrobić jednego super BFa. Mają bazę BF3 BF4 BF1 BFV, wystarczyło by to wszystko połączyć w jedną grę, grafika z BF3 i BF4 podciągnąć, oprzeć grę w 100% na wyszukiwarkę serwerów i oddać w 100% możliwość konfiguracji serwerów dla communjty (bez opłat) i mają hit. BF w takich warunkach sam by ewoluował, EA dało by jedynie narzędzia a ludzie sami by robili mapy, tryby gry, zasady. CSa
@Grajox3: Wiesz czemu miliony nadal grają w tę grę? Bo się minimalnie zmienia. Naprawią HB bo to jest WAŻNE w grze, w której liczy się skill i refleks, i nikt w to nie gra w 4K. Wracam do tej gry od 1999 roku, i ciesze się, że nie zmieniają w niej aż tak wiele. Stąd popularność tej gry. Nie ważne ile nie grałeś, nie ważne, którą cześć odpalisz. Jak spędziłeś dawno