Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie osoby broniące #valve, mieli 10 latna stworzenie czegoś nowego dodanie nowych mechanik to oni dodali tylko kolorowe Smołki xD inne gry już dawno zostawiły csa w tyle jeżeli chodzi o mechanikę i oprawę wizualną. No nic jestem zawiedziony takim rozwojem sytuacji ktoś wie kiedy będzie można zagrać w nowego csa bo chce przetestować

#csgo #cs2
Grajox3 - Śmieszą mnie osoby broniące #valve, mieli 10 latna stworzenie czegoś nowego...

źródło: csgo-2-counter-strike-2-release-date-beta-engine

Pobierz
  • 139
często problem z płynnym działaniem nawet na dobrych kompach [ APEX ]


@loczyn: zrozumiałe, kiedy gra jest wielokrotnie bardziej złożona i zaawansowana niż mała arena i 10 graczy jak CS(hahahahahha).
Idiotyczne porównanie. Apex działa całkiem dobrze jak na tak masywną grę, wyykopu.

czy toksyczne community i małe competition [ Fortnite]


Kogo #!$%@? interesuje jakieś "community" jak to jest gra w której gra sie samemu? ty jesteś #!$%@? poważny? wykopku?
małe competition?
@Grajox3: Fanboyom nie przegadasz. Nie ważne jaka to gra, czy Fifa, Soulsy, itd. Będą bronić że przecież jest dobrze. W darmowej grze spoko ale ludzie co roku płacą 300zł za grę w której zmiany są niewielkie a graficznie często jest to poziom 2010 roku a czasem i gorzej.
@Grajox3: mnie bardziej irytuje ich nieporadność względem cheaterów. Średnio w co 3, co 4 meczu jest ktoś z wh. Swojego czasu jeszcze na sorce a nie go w source modzie stworzyliśmy system wykrywający whw kilka sekund od jego uruchomienia bądź wejścia z tym gównem na serwer. Testowaliśmy także na tych płatnych. Nawet kod wysłaliśmy do Valve, ale odpisali, że teraz skupiają się na go, które kilka miesięcy później miało faktycznie swoją
W competetive shootery gra sie w 4k? Idz juz wujek spac bo sie #!$%@? i znowu #!$%@? glupoty.


@Oskariat: a no tak, wszyscy grają w 720p by mieć milion klatek na sekundę...
@Grajox3: warto wiedzieć na czym polega faza beta w oprogramowaniu, niekoniecznie dostajesz pełną możliwą finalną funkcjonalność tylko do testów rzeczy które mogą sprawiać problemy, do momentu wydanie pierwszej wersji Release Candidate nie oceniajmy ilości nowości, szczególnie że Valve wspomniało że udostępnia do publicznych testów wyłącznie małą część planowanych zmian
@Neaopoliti: może cię zszokuję, ale ludzie z rodzinami też grają, często nawet razem.

Ktoś kto miał 15 lat w momencie premiery 1.6 ma teraz 35. Bez problemu może grać ze swoimi dziećmi. ;)

@Hmrogrz:

Nikt jakoś nie narzeka że w piłce nożnej nikt nie aktualizuje zasad.


No... akurat co jakiś czas się delikatnie zmieniają i "wszyscy" narzekają (a potem akceptują i przechodzą do porządku dziennego). Złoty i srebrny gol i
ale gdzie masz ewolucje w tych grach xD? battlefield 2042 klapa stulecia, mniej broni, mniej map, mniej efektow, mniej destrukcji otoczenia niz w battlefilidzie 3. Call of duty z roku na rok to samo tylko zmieniaja nazwe tam nei ma zadnej ewolucji, lol taki sam od zawsze oddali kilka postaci nowych i cos wiecej? gdzie tu ewolucje??


@artiom143: jeśli nie widzisz żadnej ewolucji między między pierwszym COD a najnowszym to jesteś
Nikt jakoś nie narzeka że w piłce nożnej nikt nie aktualizuje zasad.


@Hmrogrz: ja narzekam xD dla mnie to, że właśnie takie dziady brzuchate nie lubią zmian jest #!$%@? i nie mogę na piłkę nożną patrzeć. Ale porównanie dobre co by nie było. W jednym i drugim przypadku chodzi o zabetonowane mózgi fanów. #!$%@?, że każdy sport na świecie korzysta z nowoczesnych technologii, żeby wykluczyć błędy, kontuzje, sprawić, że gra będzie
Nie mam na myśli wydawanie odgrzewanego kotleta co roku/dwa lata z dwoma nowymi usprawnieniami zabierając przy tym trzy(niestety BF i cod) tylko pchcac serię w innym, lepszym kierunku.


@sdqp: I zrobić kolejną pisankę pokroju valorant/cod która się spodoba przez chwilę a później ludzie i tak przejdą na stronę valorant/cod albo powstanie inna gra CS innego wydawcy bo ten zauważy nisze którą Valve opuściło... po co takie banialuki pisać, nie zmienia się
CS to prosta jak kołek strzelanka i za to właśnie kochają ją gracze. Lepiej, żeby wydali ją z poprawioną grafiką i kolorowymi granatami dymnymi, bez zbędnych głupot, niż zrobili takie gówno, jakie EA zrobiło z Battlefielda po BF1.