Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie osoby broniące #valve, mieli 10 latna stworzenie czegoś nowego dodanie nowych mechanik to oni dodali tylko kolorowe Smołki xD inne gry już dawno zostawiły csa w tyle jeżeli chodzi o mechanikę i oprawę wizualną. No nic jestem zawiedziony takim rozwojem sytuacji ktoś wie kiedy będzie można zagrać w nowego csa bo chce przetestować

#csgo #cs2
Grajox3 - Śmieszą mnie osoby broniące #valve, mieli 10 latna stworzenie czegoś nowego...

źródło: csgo-2-counter-strike-2-release-date-beta-engine

Pobierz
  • 139
@Grajox3: xd, to tak jakbyś powiedział, że dowolna planszówka jest lepsza od szachów, bo jest dużo kart i klocków i można robić fajne rzeczy. Więcej nie znaczy lepiej, CS opiera się na powtarzalnym gameplayu i masterowaniu swoich akcji. Valve próbowało dodwać wiele innych trybów gry jak np. battle royal ale to dużo nie zmieniło.
@Grajox3 też jestem zawiedziony, chociażby oczekiwałem o wiele lepszej grafiki czy fizyki w grze. będzie to wciąż nudny od lat oklepany CS w świeżych teksturach i niektórych nowych efektach.
Śmieszą mnie osoby broniące #valve, mieli 10 latna stworzenie czegoś nowego dodanie nowych mechanik to oni dodali tylko kolorowe Smołki xD inne gry już dawno zostawiły csa w tyle jeżeli chodzi o mechanikę i oprawę wizualną. No nic jestem zawiedziony takim rozwojem sytuacji


@Grajox3 "żałosna jesteś w #!$%@? dwulicowa nara"

ktoś wie kiedy będzie można zagrać w nowego csa bo chce przetestować


"Hej chcesz coś z avonu"
@Grajox3: A mnie śmieszą osoby co nie potrafią czytać ze zrozumieniem, ale są pierwsze do wypowiadania się publicznie na dany temat. Masz tu pod linkiem (https://www.counter-strike.net/cs2) wszystkie zmiany, które zostały poddane beta testom z zastrzeżeniem, że jest to dopiero CZĘŚĆ ZMIAN, a kolejne będą przestawione w późniejszym czasie. Kiedy będzie można zagrać? Wszystko napisane, że pełna aktualizacja ze wszystkimi zmianami będzie w lecie. Jak otrzymać dostęp do testów? (https://steamcommunity.com/faqs/steam-help/view/5ED2-ED8E-81F4-0C18)
To jest najpiekniejsze w CSie. Jak chce pograć w CS'a po 10latach to odpalam, kupuje ten sam pistolec co 10 lat temu, jak wygram to M4, dorzucam granaty i lece. Nic nie musze poznawac. Nie rotują map, nie zmieniają wszystkiego co chwila byle utrzymać peak gry na wysokim poziomie zanim wszyscy uciekną na zawsze.
Inne gry żyją pare lat i znikają. W LoLu zadnej rewolucji chyba nigdy nie zrobili :D w Dota2
@Grajox3: Limitowana wersja beta już jest, można już zagrać, ale skoro pytasz, to znaczy że Valve nie wybrało Ciebie do testów. Pewnie przeczytali ten gównowpis na Vikop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Grajox3

Widzisz ludzie od 20 lat grają w podobne gry bo są po prostu niezłe. I czasami zmiany wcale nie wychodzą na lepsze. Zapewniam cie ze gdyby blizzard zrobił warcrafta reforged zmieniając nie tylko silnik ale dodając całą nową kampanię/opowieść, to gra odniosła by sukces zamiast zostać okrzyknięta skokiem na kasę. A mechaniki wcale nie trzeba by było ruszać bo jest dobra
Inni tworcy powinni sie uczyc od Valve. CS to gra czysta, z prosta ale doskonala mechanika, ktora niemalze 1:1 przenosi zdolnosci gracza na jego wyniki.

Taki Blizzard stwierdzil, ze pozmienia Diablo wydajac Diablo 3, niby sie sprzedalo, ale kompletnie spalili sie w oczach fanow Diablo 2 i teraz pokutuja przez Diablo IV.

Tekken jestk olejna seria, gdzie fani chcieliby Tekkena 3 z dzisiejsza grafika, a dostaja kupe z magicznymi atakami, ktore wygladalyby