Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie osoby broniące #valve, mieli 10 latna stworzenie czegoś nowego dodanie nowych mechanik to oni dodali tylko kolorowe Smołki xD inne gry już dawno zostawiły csa w tyle jeżeli chodzi o mechanikę i oprawę wizualną. No nic jestem zawiedziony takim rozwojem sytuacji ktoś wie kiedy będzie można zagrać w nowego csa bo chce przetestować

#csgo #cs2
Grajox3 - Śmieszą mnie osoby broniące #valve, mieli 10 latna stworzenie czegoś nowego...

źródło: csgo-2-counter-strike-2-release-date-beta-engine

Pobierz
  • 139
@Grajox3: jak śmieszą Cię inne osoby co bronią valve, to zastanów się przez sekundę, że to też są ludzie, którzy mają prawo do swojego zdania i widocznie mają je inne od Ciebie i to jest w porządku bo oboje na raz macie rację ze względu na Wasze różne historie. Mam myśl, że takim podejściem jakim prezentujesz w głównym komentarzu, będziesz sobie robił jedynie wrogów niż przyjaciół i będziesz mniej spokojnym niż
boli dupka ze csik od 20 lat taki sam a ciagle bije rekordy i ma 1mln graczy zalogowanych? nie to co battlefieldzik co z 5k osob gra a przeciez taka super innowacja 128 graczy, ogromne mapy :O


@artiom143: ale właśnie potwierdzasz, jakim prymitywem jesteś ty i reszta grających w to. Przecież to prawda starsza niż świat, że rzeczy #!$%@?, prostackie, niewymagające są najpopularniejsze, bo pospólstwa i biedaków jest więcej niż ludzi
@zackson: CS:GO powstał bo CS 1.6 był za stary, ale... Był też CS:S, który właśnie zmieniał za dużo i dlatego nigdy się nie przyjął. Do tego za każdym razem, kiedy była jakaś większa zmiana w CS:GO, była bardzo negatywnie przyjmowana przez społeczność. Dlatego Valve się nauczyło i nie robi żadnych większych zmian pod tym względem w CS2
@wcfilmowe: tylko pamiętaj że masz mega dużo alternatyw do grania. Prawdopodobnie większa zmiana w CSie mogła by ją upodobnić np. do CoDa, a CoD już jest i kto chce może w niego grać. Natomiast jak zabierzesz ludzia CSa, to przyjdzie inna firma która znowu zrobi to co przestało robić Valve.
znikają. W LoLu zadnej rewolucji chyba nigdy nie zrobili :D


@Mattiopl: w lolu to co chwila cos na gorsze robia. Odpalilem po kilku latach i o ile kojarze bohaterow to ogarniecie sklepu i itemow to jakis koszmar :/ Napchali za to tysiace nowych postaci.
Niech naprawią tylko to żeby wszystkie pestki wchodziły w przeciwnika, a nie po full auto w typa na koniec dostajesz info 1-2hits -60hp, nie raz ludzie pokazywali na swoich demkach gdzie trafili w przeciwnika z awp, lub wyłożyli mu 3 pestki na łeb z deagle, i nic nie siadało
jeżeli chcesz biegać po ścianach to graj w coda, chcesz rzucać jakismis zaklęciami? Masz valorant. Po prostu CS jest jaki jest i niech tak zostanie. Gracze mają przecież wybór co do gier.


@ChojaK: Ja się nie mogłem przełamać do tych nowych CSów i wciąż tkwię w 1.6 xDDD
@Grajox3: ja czekam na film jakiegoś studia gier poważnego (może być indie) które wprost pojedzie valve że są wielką firmą, mają swoją flagową grę, mają miliony graczy którzy czekają, mają duży budżet i mają rosnącą konkurencję, dlaczego w takim razie to tyle lat zajęło? już w 2018 miała zaraz wyjsć, na covid i lockdown zawalą? To jednak nie można mieć pretensji do rockstara że gta nowe tak długo robią widocznie valve
@eSUBA94: cs2 było tworzone przez 3 lata co sami twórcy potwierdzili. Czemu tyle to trwało? Welp, COVID nie pomógł ale też Valve nie robiło chorych deadline tylko sobie pracowali bez zapowiedzi gry.

Wcześniej Valve miało zamiar tylko przeportowac CSGO na source 2 ale zrozumieli że to bez sensu więc tylko dali kilka mechanik z source 2 do CSGO (audio, hitboxy, panoramę czy kilka technik w tworzeniu map) ale to tez na
@ChojaK: napisana od zera ale sprawia wrażenie że jest to podrasowana stara gra, animacje nawet się nakładają na trzymane bronie i podczas pokazywania startu meczu lub jego końca bronie wtapiają się w postacie
@TwujKoshmar: czy to community jest z nami w pokoju?
Masz na mysli community z reddita?

Tekken 6 odepchnal spora czesc graczy od serii, Tekken 7 nie poprawil sytuacji. Sprzedal sie niezle glownie dzieki wyglodzeniu graczy i dostepnosci w bardzo niskich cenach na konsolach i kompie. Tekken 5 i Tekken 3 sprzedaly sie lepiej na jednej platformie, niz Tekken 6 na dwoch i przynajmniej tak samo dobrze jak Tekken 7 na trzech
@wcfilmowe: ale zdajesz sobie sprawe ze cs mimo prostoty jest najbardziej wymagajacym fps na rynku? po 20h grania w bfa 2042 albo coda nowego bylem top1 w tabeli prawie zawsze a po 20h grania w csa nie umiesz nawet strzelać wiec co ty bredzisz o prostocie xD
@artiom143: ja #!$%@? z kim ja dyskutuje xDDDD ty wiesz co znaczy słowo "niewymagający"? Ja mówię o samej konstrukcji gry, a ten mi wyskakuje z masterowaniem xD piłka nożna to też niewymagający sport, bo żeby go uprawiać potrzebujesz dwóch kijków i czegoś w kształcie piłki, co nie znaczy, że każdy kto gra w piłkę to Lewandowski. Tak samo w csa wystarczy mieć 15 letniego laptopa i myszkę. Zasady to strzelać, podłożyć