Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie osoby broniące #valve, mieli 10 latna stworzenie czegoś nowego dodanie nowych mechanik to oni dodali tylko kolorowe Smołki xD inne gry już dawno zostawiły csa w tyle jeżeli chodzi o mechanikę i oprawę wizualną. No nic jestem zawiedziony takim rozwojem sytuacji ktoś wie kiedy będzie można zagrać w nowego csa bo chce przetestować

#csgo #cs2
Grajox3 - Śmieszą mnie osoby broniące #valve, mieli 10 latna stworzenie czegoś nowego...

źródło: csgo-2-counter-strike-2-release-date-beta-engine

Pobierz
  • 139
@Grajox3: Ludzie grają w CS-a, bo lubią grać w CS-a, więc po co robić rewolucję? Wymienili silnik na nowszy, bo stary miał już sporo ograniczeń technicznych (np. potrafił wykorzystywać tylko dwa rdzenie procesora). Spora część popularności bierze się z niskich wymagań sprzętowych, więc z grafiką nie mieli co szarżować. Mi brakuje kilku zmian (np. wychylanie się z za przeszkód), ale najwyraźniej inni gracze tego nie chcą, albo trzeba by na nowo
@artiom143: Battlefield 2 i BF: bad company. Wjeżdża frtostbite 1.0. Gry nie ma co porównywać z poprzednimi częściami. Jest ewolucja? Call of duty/2 i call of duty 4. Addony do broni, perki i szycie z tego setupu pod swój styl gry a nie bieganie ze snajpami i oneshotowanie. Jest ewolucja? Lol za bety i S1 a lol 2023. Z dretwego klona doty zrobili dynamiczną mobę. Jest ewolucja? Nie mam na myśli
@Grajox3 jak na Valve to i tak duża zmiana xd. takie TF2 nie dostało dużej aktualizacji od lat. Z resztą, przeprowadzać jakiekolwiek zmiany, skoro gra jest wciąż popularna?

cs jest jak kebab z twojej lokalnej budy - nie jest to najsmaczniejsze i najbardziej odkrywcze danie świata, ale niektórym to wystarczy (nawet gdy buda obok wciąż wprowadza nowe pozycje do karty i ulepsza te stare). Jest to takie głowę comfort food.