Wpis z mikrobloga

Chłop się na reddicie chwali swoim stanowiskiem z dwoma monitorami dualup ustawionymi obok siebie, tworząc tym samym przestrzeń roboczą o proporcjach 16:9 i wymiarach łudząco podobnych do najmniejszego OLEDa od LG. Może i wydał więcej, ale teraz ma przynajmniej ramki po środku, gorszą jakość obrazu, większy czas reakcji i IPS glow xD
#pcmasterrace #monitory
Ralphs - Chłop się na reddicie chwali swoim stanowiskiem z dwoma monitorami dualup us...

źródło: temp_file.png5312342345427812659

Pobierz
  • 48
@Ralphs: bardziej pomyślałem o programowaniu, excelu, wordzie itp. - po prostu widzę zastosowanie dla takiego rozwiązania, chociaż dla mnie jest to totalna abominacja. Sam osobiście pracuje na szerokim 34", ale mam też obok 1 monitor pionowo, który idealnie nadaje się do ściany tekstu - gdzie domyślnie siedzi discord przez 3/4 czasu.

@Hieronim_Berelek: znam i korzystam z power toysów od M$, nadal uważam ze pracując na 2 monitorach jest łatwiej rozplanować
@Nick_Login Obiecuje, że to był ostatni raz. Gdybym tylko mógł, to bym edytował wpis, ale niestety nie mogę - nad czym ubolewam.
Nie miałem pojęcia, że to jedno słowo wprowadzi prominentnego użytkownika serwisu vikop, jakim niewątpliwie jest Nick_Login w takie poirytowanie.
Przepraszam w imieniu własnym oraz całej społeczności mirko za nadużywanie w/w słowa.
oczywiście zaraz banda ekspertów się zesrała jak to #!$%@?, nieoptymalnie, a lampki nad monitorem to sojactwo xd


@caius_cosades: ale o co chodzi, nie powinno się dzielić obserwacjami i przemyśleniami, bo ktoś se coś zrobił i to święta krowa nad którą trzeba milczeć? XD Co jakiś czas widzę takie zapierające dech w piersiach swoją bezrefleksyjną durnotą komentarze i chciałbym kiedyś zrozumieć intencje i proces myślowy autora.

A co do setupu dodam, że