Wpis z mikrobloga

@MrGalosh: a czego nie rozumiesz? Zainteresowanie csem aktualnie jest gigantyczne. Zwróć uwagę ile osób napisało, że wraca do gierki, ile portali nie związanych bezpośrednio z csem zaczęło publikować newsy o nowej wersji gry.
Jeżeli zwiększone zainteresowanie tytułem nie oznacza dla ciebie większych profitów to o czym mamy rozmawiać
@Kreek: dalej ten sam hu}owy, infantylny model strzelania, dalej brak przyrządów celowniczych, debilny balans broni, który czyni większość broni bezużytecznymi (np CKM są używane tylko jako wewnatrzgrowy żart),
mapy


@Kreek: co do tego, to raczej rework map. Bo główny powód, dla którego niemiłosiernie mnie CS #!$%@?ł, to dodawanie map w operacjach, by później je usunąć. No do #!$%@? nędzy - dodaliście mapę, to ją zostawcie. Dajcie ludziom w nie grać, nawet poza rankingiem. Grajcie na turniejach swojego Dusta aż się posracie, przestańcie mi mapy szkalować.

rip Santorini. [*]
dalej ten sam hu}owy, infantylny model strzelania, dalej brak przyrządów celowniczych, debilny balans broni, który czyni większość broni bezużytecznymi (np CKM są używane tylko jako wewnatrzgrowy żart),


@RotflCopter: twoje wymagania to dopiero byłby strzał w kolano - zarówno marketingowy jak i społecznościowy XD CS to kultowa seria, która ma swoje wypracowane reguły. Jak chcesz postrzelać przez przyrządy, modyfikować bronie czy dodać super skomplikowany system strzelania to idź pograj w coda, arme,