Wpis z mikrobloga

@masonios72: masz oczywiście rację, jednak miejmy na uwadze, że Nitro też wydawał się nie do ruszenia, a film NWASD był ostatnim kamyczkiem do ogródka Nitra i ten ostatecznie zniknął z YT pomimo większej ilości subskrybentów i kilkukrotnie większych zasięgów niż Ator. Jeśli rzeczywiście na kanala NWASD powstanie film o szkodliwej działalności Woźniaka to być może to będzie kamyczek który ruszy lawinę, która zmiecie Atora z platformy. Jeśli chodzi o szura który
@Leszcz_Bagienny: bo to widzowie podatni na manipulację z ograniczoną zdolnością do krytycznego myślenia, którzy żyją mitem oblężonej twierdzy w propagandzie strachu, którą a(u)tor kręci.
Tacy oszuści są chyba w każdej dziedzinie w mediach "niezależnych", politycznej szurii jest od zatrzęsienia na yt, jak ich wykopują to przenoszą się na jakieś swoje platformy tworząc kółka wzajemnej adoracji. Pamiętam, że gość od ruskiej propagandy na polskim yt tworzący kanał "niezależnych mediów" emisja tv zajmował
@rzaden_problem: ale czy on łamie w jakikolwiek sposób prawo? Jeśli nie to co daje tobie czy tam innym osobom prawo do decydowania o tym, że ten akurat kanał ma zniknąć. Przecież tu już jest cienka granica pomiędzy wolnością słowa, a cenzurą.

Póki żyjemy w wolnym kraju to powinniśmy tej wolności do głoszenia poglądów bronić choćby nie wiem jak absurdalne były. Bo dziś tobie nie podoba się ten typek i chcesz go
@Kek11: ja w pełni świadomy tego że tam pełno teorii spiskowych też oglądałem rekreacyjnie czasem. Kto i za co ma się brać? Co w tych jego filmikach strasznego, sam zawsze zaznaczał że to że o tym mówi nie znaczy że w to wierzy i nie znaczy że to prawda zluzujcie gacie
@Krupier to samo prawo, które pozwala szurowi nagrywać swoje wymiociny intelektualne, pozwala innym nagrać krytykę i obnażenie bzdur jakie propaguje, co w konsekwencji może spowodować odpływ odbiorców końcowych u szkodnika i koniec jego kariery. w końcu mamy wolność głoszenia poglądów, czemu ograniczyć komuś możliwość wypowiedzi?