Wpis z mikrobloga

@Kek11: Mamy wolność słowa? Czy nie mamy i chcecie robić samosądy? Gość nie łamie prawa. Mi też się wielu youtuberów nie podoba, nie podobają mi się queery itp i ich promocja, ale mogą istnieć, mogą na tym zarabiać i mi nic do tego. To samo z Atorem. Skoro ktoś chce to oglądać, to znaczy, że jest zapotrzebowanie na takie treści i dopóki gość nie łamie prawa i nie krzywdzi ludzi,
  • Odpowiedz
@bezkonta: krzywdzi ludzi, bo się wiele razy skarżyli, że nabawili się depresji od jego kontentu (dla przypomnienie depresja to choroba, która nieleczona prowadzi do śmierci). Patrząc na stan polskiej psychiatrii to naraża tych ludzi na śmiertelne niebezpieczeństwo. Zamykanie kogoś w bańce informacyjnej, to również robienie krzywdy. Widzowie to są takie konie z klapkami, które ciągną ten Atorowy wózek spier.....a
Więc odnosząc się do tego co napisałem, robi krzywdę czy nie?
  • Odpowiedz
@MajorParowa: Depresję ludzie mają od słuchania o covidzie i wojnie, także w tv i radio. Czy te instytucje, czy ci ludzie są jakkolwiek cenzurowani? Nie. To często nasi rządzący i masa innych "specjalistów". Ale to już stoi w jedynie słusznej narracji, więc spoko. Bardzo słaby argument z tą depresją, serio.
  • Odpowiedz
@bezkonta: w TV i radio masz oprócz procki informacji programy, felietony, seriale, filmy i wiele więcej. U Atora masz tylko straszenie i zamykanie w jedynej poprawnej bańce informacyjnej. Za samo sianie dezinformacji i fakenewsy powinien zostać zbanowany, bo tak szczerze to jak ktoś się nabawił depresji od oglądania tych rzygowin, to widocznie ma taki fetysz i cytując klasyka "niech ginie". Świat nie jest w czarno-białych barwach, ale u Atora jest
  • Odpowiedz
@MajorParowa: TV, radio i youtube to środki przekazu. W TV i radio masz różne programy i lecą "odcinki" tych programów, na YT masz różne kanały i masz "odcinki" kanału, czyli filmiki na youtubie. Kanał tego pana jest o określonej tematyce, programy w tv i radio są o określonej tematyce.
Wymagasz od gościa, żeby był całą telewizją, z różnymi programami, na wesoło, smutno, o gotowaniu i zwierzętach, ale to jest niemożliwe
  • Odpowiedz
@bezkonta: nic od niego nie wymagam, ale prowadzenie kanału o tematyce zastraszania, siania niepokoju społecznego i przemycanie rosyjskiej i chińskiej propagandy to jednak słabo. Ja przecież tego człowieka nie oglądam, ale wystarczy sprawdzić tytuł i wyszukać źródło jego rewelacji i od razu rysuje się, że materiał to jest manipulacja mająca zamykać widzów w jedynej słusznej bańce informacyjnej. Ja nikomu niczego nie narzucam, jak ktoś lubi mieć prany mózg i słuchać
  • Odpowiedz