Wpis z mikrobloga

Koledzy, wreszcie przejrzałem na oczy
Normiki mają rację, ten #przegryw, to ##!$%@?, to wszystko nasza wina
Źle mi z tym bardzo, więc postanowiłem zrobić rachunek sumienia

To moja wina, że rodzice się ciągle kłócili
To moja wina, że ojciec bił matkę
To moja wina, że byłem gnębiony w szkole
To moja wina, że cierpię na zaburzenia lękowe, nerwicę natręctw i stany depresyjne
To moja wina, że rodzice się rozwiedli
To moja wina, że znęcała się nade mną socjopatyczna babka
To moja wina, że urodziłem się z niedowagą
To moja wina, że zawsze byłem niższy od innych

Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina
#takaprawda #normictwo #blackpill
  • 38
@maruua: A to bardzo ciekawe co mówisz, wiesz? Jak byłem na tej słynnej terapii, za przyczynę stanu w jakim się znajduję terapeutka uznała prawie wszystkie rzeczy, które tu właśnie wymieniłem
Ale na wykopie oczywiście lepiej się na wszystkim zna jakiś random niż psycholog z dyplomem i wieloletnim doświadczeniem
To jak z tym jest normiki? Może ja po prostu na złej terapii byłem? Przecież rużne som co nie? ( ͡° ͜
@Szumrzeczny: To twoja wina, ze się nad sobą użalasz.
No ale wy w tym swoim kółku wzajemnego #!$%@? (a przepraszam, tagu "wsparcia" :D) nie widzicie.
Klepcie się dalej po plecach, a prawda jest taka, że jedni start w życiu mają gorszy, inni lepszy. Ile z życia ostatecznie wyciągniemy to zależy od nas, a przede wszystkim naszych oczekiwań, które powinny być realne.
Użalając się nad sobą nikt jeszcze nie zmienił swojego losu.
To twoja wina, ze się nad sobą użalasz.

No ale wy w tym swoim kółku wzajemnego #!$%@? (a przepraszam, tagu "wsparcia" :D) nie widzicie.

Klepcie się dalej po plecach, a prawda jest taka, że jedni start w życiu mają gorszy, inni lepszy. Ile z życia ostatecznie wyciągniemy to zależy od nas, a przede wszystkim naszych oczekiwań, które powinny być realne.

Użalając się nad sobą nikt jeszcze nie zmienił swojego losu.


@FrasierCrane:
xGreatx - >To twoja wina, ze się nad sobą użalasz.
No ale wy w tym swoim kółku wzajem...

źródło: biedny-smieciowy-kitku-gdybys-tylko-wczesniej-wstawal-czesciej-mruczal-dzwigal-wiekszy-ciezar

Pobierz
@Szumrzeczny: Nie, to nie jest Twoja wina i nikt normalny nie powinien tak twierdzić.

Przemoc w domu i poważne zaburzenia psychiczne to coś, co na każdym wywarłoby zły wpływ i pokaleczyło psychikę na lata.

Myślę, że to słynne "normictwo" takie teksty kieruje do "przegrywów", których największym zmartwieniem jest 170cm wzrostu, bycie wristcelem, gumcelem, kukoldem czy tego typu wykopowe wymysły.

Ty akurat masz prawo narzekać na swój los. Nie ma gorszej rzeczy
@an0nisnanana: ze skrajności w skrajność, nie wiedziałem, że dyskusja z przedstawicielami ww tagu jest taka ciężka. Żyjcie w izolacji ale nie oskarżajcie wszystkiego w okół was bo to tylko i wyłącznie wasz wybór. Każdy ma inny start ale nie można wszystkich niepowodzeń zrzucać na to, że rodzice dali dupy