Wpis z mikrobloga

O, wczoraj tu któryś kuc wierny przekonywał, że Korwin to nawet pensji nie pobiera z sejmu, bo się brzydzi państwowych pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aegispolis: Kuce płynnie poruszają się w dwóch rzeczywistościach jednocześnie - w jednej państwowe pieniądze są be, praca w budżetówce to największa hańba a socjal robi z ludzi niewolników, w drugiej pobieranie pincet plus (ale wyłącznie przez wyznawcę Jonasza, nikt inny się tutaj
@vulfpeck: O, wczoraj tu któryś kuc wierny przekonywał, że Korwin to nawet pensji nie pobiera z sejmu, bo się brzydzi państwowych pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ano przekonywał, i że janusz transparentny hajsu nie bierze i ideał taki.


@cybulion: @aegispolis: Od kiedy taka zmiana retoryki? "Za moich czasów" zainteresowania Korwinem twierdził, że tylko debil nie bierze pieniędzy jak mu ktoś daje (i to tymi słowami).
Od kiedy taka zmiana retoryki? "Za moich czasów" zainteresowania Korwinem twierdził, że tylko debil nie bierze pieniędzy jak mu ktoś daje (i to tymi słowami). xD


@piker: Kiedyś twierdzili też, że kapitał nie ma narodowości i liczy się wolność, a dzisiaj co rusz się chwalą plakatami, przed kim chcą bronić polskich przedsiębiorców (np. przez przedsiębiorcami z Ukrainy), bądź komu zabraniać co produkować (robaki).