Wpis z mikrobloga

No dobra #gpuacl , wystarczy.

2.5 roku spisywania cen używanych kart graficznych. Można powiedzieć że w końcu jest w miarę stabilnie na rynku. Dlatego też kończę działalność.
Bardzo dziękuje za wszystkie plusy i miłe słowa. Od 1 wpisu rozrosło się to niesamowicie szybko. Prawie 1k obserwujących tag i ponad 1k wołanych co wpis.

Specjalne dzięki dla @majk3l oraz @Szala za dane szanse na szerzenie słowa o tym tagu.

Tak w cyfrach
211 wpisów
450 ~ 500 godzin spisywania danych
8742 średnich wyliczonych z około 44 tysięcy aukcji
982 obserwujących tag
1114 osób wołanych co wpis

Ostatni raz link do wszystkich wykresów:
shorturl.at/blov0

Na koniec zrobiłem jeszcze konwersję suchych danych do euro i usd. Jakby ktoś chciał skorzystać z tego do jakiejś swojej pracy/prezentacji to proszę bardzo: https://shorturl.net/UDSxVCKP (link do arkusza excel w gdrive)

Jakby ktoś chciał rzucić piątkę na ̶m̶o̶n̶s̶t̶e̶r̶k̶a̶ kawę to tutaj jest link do tego
https://ko-fi.com/bibrr
bibr - No dobra #gpuacl , wystarczy.

2.5 roku spisywania cen używanych kart graficzn...

źródło: gpuoveracl

Pobierz
  • 86
@bibr Kilkanaście miesięcy wpisów. Fenomen wykopowy. Powtarzalność wykresów przez miesiące, przez 2,5 roku, a przecież pierwsze zestawienie na tagu dodał tu, na tej gównostronie jako pomarańczka i było to przecież 2,5 roku temu. Coś niewiarygodnego! Co tydzień siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać te zmiany cen. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tej kariery? Że można na wykopie działać ewidentnie bez układów. Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem
@bibr: COOOOOOOOOOO. Ja dzieki tobie kupiłem grafę i procka przy okazji na zniżce, bo czekałem na spadek cen. A tu nagle moja grafika wywala podjazd na skoczni, to kupiłem. Masz u mnie kratę browarów i mowie serio. Gdzie wysłać?
Dziękuję!
Zawsze kibicowałem żeby spadało ale od kiedy kupiłem 4070 Ti parę dni po premierze to kibicuję żeby rosło :D Skoro koniec to nie będzie mnie już piekło jak spadnie :P