Wpis z mikrobloga

Ja to bym chyba wolał być jakimś Jankiem ze wsi gdzieś na Mazurach. Drewniany dom po dziadkach, wystrój ala Gomułka, prosta praca w fabryce kurzu, w letnie wieczory piwko na ławce z jakimiś Staszkami, raz na miesiąc wizyta w lokalnej "pitceri" i człowiek zadowolony.

Jeszcze jak ciepło jest, to dożynki, jakiś festyn, składakiem nad jezioro 8km kilka wsi dalej, może nawet jakiś Golf II z którego leciałoby disco-polo. Człowiek może i głupi, ale w sumie nie jest świadomy co się dzieje wokół niego i w tej swojej przyziemnej szarówie cieszy się z małych rzeczy jak remont świetlicy w sołectwie XD

A tak to człowiek zapieprza, chce do czegoś dojść, edukuje się, pracuje, ale ma tysiąc zmartwień i w sumie w imię czego? xD

#pracbaza #pieniadze #zycie #patologiazewsi #gownowpis #przemysleniazdupy #januszex #przegryw
  • 11
  • 0
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: Lol, jest masa opcji. Możesz wyjechać zagranicę. Mam ziomka, który skończył technikum, nie poszedł na studia, ale był inteligentny i bolała go praca fizyczna w Polsce. Więc #!$%@?ł zagranicę. Pracował już w 3 różnych krajach i taki ma pomysł na życie, że zahacza się tu i tam. Podróżuje, poznaje ludzi, zwiedza, pracuje.
@Kopyto96: Byłem za granicą mieszkałem kilka lat łącznie w dwóch krajach, i wiesz co? no poza hajsem to nic.



Pracował już w 3 różnych krajach i taki ma pomysł na życie, że zahacza się tu i tam. Podróżuje, poznaje ludzi, zwiedza, pracuje.


@Kopyto96: Czyli to oski jest, dla chuopa to wyjazd za granicę będzie tą samą wersją wegetacji co teraz tylko za troszkę lepszy hajs, jeżeli nie chodzi w tym
@Kopyto96: No nie do końca tak to działa, bo dzisiaj mamy wszechobecny Internet, docierający do każdej dziury i nawet 40-50 letni Jasiek ze wsi jest w stanie zdać sobie sprawę w jakiej jest czarnej dupie. Dlatego tylu młodych z wiosek wysuwa do pracy w Niemczech czy Holandii dymając tam po 10-12, bo nie chcą finansowo odstawać od innych i koniecznie chcą posiadać dobry samochód, dom, telefon itp.

Mam rodzinę na wsi