Wpis z mikrobloga

Cześć Mirasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakie znacie zawody/prace po studiach magisterskich, które nie wymagają siedzenia 8 godzin dziennie przed komputerem w boxie/sali? xD
Mam teraz możliwość pójścia na studia magisterskie, a nie jestem taki stary jeszcze i myślałem o czymś, żeby trochę zmienić kierunek swojego życia, bo łeb mi rozsiada po tym jak 8 godzin dziennie siedzę w sali gdzie są same komputery, drukarki itp itd

Coś bardziej w ruchu, na mieście, więcej jazdy autem, nie tylko 8 godzin klikania w kąkuter, idealnie to jak jakiś leśnik XDDD chodzić sobie po lesie, to by mi odpowiadało xD

Jak wygląda praca przedstawiciela handlowego? Jeździ się autem od firmy do firmy i oferuję usługi firmy dla której pracuje, tak w mega skrócie?

Pozdrówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #praca
#korposwiat
#przegryw
#januszex
#heheszki
#studbaza
#pytanie
#pracait
#zalesie
#programista15k #studia
  • 9
@Zimny-jak-lod: jeny mam to samo... kilka lat klikania w komputer przy wiecznie zasłoniętych oknach bo inny razi słońce i czuję się tam jak królik w klatce. Jeszcze to słuchanie biurowych ploteczek, tego jadu i jak ludzie robią sobie pod górkę normalnie wyścig szczurów meh. Nie wspominając o wzroku i kręgosłupie. No ale żadna praca nie jest idealna, nawet ta o której ludzie myślą że się siedzi i kawkę pije
@Zimny-jak-lod: Może geodezja, to w dużej mierze praca w terenie, po budownictwie można się zatrudnić na budowie, no, ale to kierunki takie, że najpierw trzeba inżyniera mieć z tego żeby coś na studiach magisterskich ogarniać
A może motorniczy, konduktor, maszynista, śmieciarz, hydraulik, elektryk (i praca na budowie), kurier, mnóstwo jest zawodów w terenie, jeszcze marynarz, instruktor pływania, instruktor jazdy na nartach, wychowawca kolonijny
@Metylo: tak i na dobitkę jest jeszcze włączane 15 plafonów nie wiem po co. Przecież przy nadmiarze sztucznego wręcz białego światła oczy też się męczą. I kiedy tu złapać w takiej zimie światło dzienne i wyregulować rytm dobowy to ja nie wiem. Jak człowiek wychodzi z jaskini po dniówce i jest w szoku że dzisiaj słońce świeci
@Zimny-jak-lod: miałem takie same rozkminy kiedyś. Doszedłem do wniosku że praca przed kompem ale 100% remote załatwia te problemy. Wygoogluj sobie w google grafika digital nomad. Btw nikt nie pracuje 8h ( ͡° ͜ʖ ͡°)