Wpis z mikrobloga

#bekazpisu

Nienawidzę za dużo rzeczy ale skoro pyta konkretnie Fogiel to on niech będzie częścią odpowiedzi.
Za promocję ludzi niekompetentnych żeby nie powiedzieć nieudaczników życiowych.
Ministrem jest u nich #!$%@? Sasin.
Prezesem największej polskiej firmy jest gość który skończył BHP w Radomiu.
A sam Fogiel z wykształcenia jest piekarzem. Rozumiecie? Typ który powinien lepić bułki odpowiada za waszą przyszłość. #polityka
Pobierz rutkins - #bekazpisu 

Nienawidzę za dużo rzeczy ale skoro pyta konkretnie Fogiel to ...
źródło: temp_file.png4911841573295847480
  • 52
@slabyslabek: @smallboobslover @Bujak
Zakaz handlu jest jak najbardziej Ok, bo polepszaja warunki pracy i hamuje pazerność marketów które cały czas maja coraz większe zyski
„ Pisowcy to przyklepali wkurzając setki tysięcy ludzi i niszcząc małe lokalne biznesiki, w tym te rodzinne.”
Ehe te słynne mityczne lokalne biznesiki. Najczęściej w bajkach dzieci wykopu sa to małe lokalne rodzinne piekarnik xd
@rutkins:
„Za promocję ludzi niekompetentnych żeby nie powiedzieć nieudaczników życiowych.”
Sikorski, Trzaskowki, Kopacz, Budka, Szczerba, Kidawa
to tak w pierwszej kolejności, przychodzi mi do głowy, jako promocja życiowych nieudaczników
Prócz tego, kiedy to szefem MSW została katechetka?
Kiedy obniżono poziom wymaganego wykształcenia dla ważnych urzędników politycznych?
Pobierz huncwot_ - @rutkins: 
„Za promocję ludzi niekompetentnych żeby nie powiedzieć nieudac...
źródło: 3F90D940-D3CC-48F8-AA6A-2A2615A209E0
@Asarhaddon:
za rozmontowywanie podstaw państwa prawa - daj jakiś przykład, bo przecież ten koleś chciał konkrety a jak widzę, tylko ja je tu podaje ale raczej nie o takie przykłady chodzi
za rozmontowywanie podstaw państwa prawa - daj jakiś przykład


@huncwot_: Ignorowanie przez Beatę Szydło wyroków TK, który mówiły o niekonstytucyjności przegłosowanej wcześniej przez PiS ustawy o owym Trybunale oraz wszystkich innych wyroków, które były wydane później i nie publikowanie ich (do czego była prawnie zobowiązana jako premier), następnie korzystanie z tych uznanych przez sąd za niekonstytucyjne ustaw w celu powołania własnego, politycznego prezesa. Przy okazji także uznanie wyborów sędziów TK jako
@Barabasz111: ale to ty wyskoczyłeś, z ich wykształceniem, to nie ma żadnego przełożenia, na to jakie decyzję podejmowali, to że Sikorski studiował politologię pokrążą go jeszcze bardziej i pokazuje, jak wykształcenie, nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością
@rutkins: Wszedłem poczytać komentarze. Odpisują tylko na te mało konkretne, albo typu "bo prezes w sejmie czyta atlas kotów". Nie zdziwię się jak to trafi do wieczornych wiadomości jako dowód na to, że młodzi krytykują PiS i nie wiedzą za co.
@rutkins: Jeszcze w tym tiktoku był fragment koncertu maty z wersetem o #!$%@? telewizji polskiej, a chłop pyta, dlaczego młodzi nienawidzą pisu. Przecież sam się podkłada. Nic nie było w tych rapach o żadnym pisie czy innej partii. Sam utożsamił partię z telewizją. Ja np. nie lubię jak rząd lub jakaś partia steruje telewizją polską robiąc chamską propagandę i dlatego #!$%@?ć taką telewizję i partię xD.