Wpis z mikrobloga

#bekazpisu

Nienawidzę za dużo rzeczy ale skoro pyta konkretnie Fogiel to on niech będzie częścią odpowiedzi.
Za promocję ludzi niekompetentnych żeby nie powiedzieć nieudaczników życiowych.
Ministrem jest u nich #!$%@? Sasin.
Prezesem największej polskiej firmy jest gość który skończył BHP w Radomiu.
A sam Fogiel z wykształcenia jest piekarzem. Rozumiecie? Typ który powinien lepić bułki odpowiada za waszą przyszłość. #polityka
źródło: temp_file.png4911841573295847480
  • 52
@rutkins: daj linka to mu powiem, za co ja nienawidzę PiSu: robią wiele złego, ale nienawidzę ich za to co najbardziej szkodzi temu krajowi - za rozmontowywanie podstaw państwa prawa i ręczne próby sterowania wszystkim, co powino być sterowane przepisami i przy pomocy powwołanych do tego niezależnych instytucji. Mało, że próbują sterować wszystkim ręcznie, to te ręce, a właściwie łapy, należą do niedorozwiniętych goryli, które ledwie w nosie są w stanie
@rutkins masz dużo racji, z drugiej strony twoja opinia dla ogółu społeczeństwa jest nic nie warta, wiec tylko zmarnowałeś czas i energie życiową by stworzyć ten wpis.
@rutkins: Tak czytam te komentarze do wpisu i mam wrażenie jakbym się cofnął w czasie o te 10-15 lat, gdy rządziło PO i podobne nastroje i opinie panowały.
@slabyslabek: @smallboobslover @Bujak
Zakaz handlu jest jak najbardziej Ok, bo polepszaja warunki pracy i hamuje pazerność marketów które cały czas maja coraz większe zyski
„ Pisowcy to przyklepali wkurzając setki tysięcy ludzi i niszcząc małe lokalne biznesiki, w tym te rodzinne.”
Ehe te słynne mityczne lokalne biznesiki. Najczęściej w bajkach dzieci wykopu sa to małe lokalne rodzinne piekarnik xd
@rutkins:
„Za promocję ludzi niekompetentnych żeby nie powiedzieć nieudaczników życiowych.”
Sikorski, Trzaskowki, Kopacz, Budka, Szczerba, Kidawa
to tak w pierwszej kolejności, przychodzi mi do głowy, jako promocja życiowych nieudaczników
Prócz tego, kiedy to szefem MSW została katechetka?
Kiedy obniżono poziom wymaganego wykształcenia dla ważnych urzędników politycznych?
źródło: 3F90D940-D3CC-48F8-AA6A-2A2615A209E0
@Asarhaddon:
za rozmontowywanie podstaw państwa prawa - daj jakiś przykład, bo przecież ten koleś chciał konkrety a jak widzę, tylko ja je tu podaje ale raczej nie o takie przykłady chodzi
za rozmontowywanie podstaw państwa prawa - daj jakiś przykład


@huncwot_: Ignorowanie przez Beatę Szydło wyroków TK, który mówiły o niekonstytucyjności przegłosowanej wcześniej przez PiS ustawy o owym Trybunale oraz wszystkich innych wyroków, które były wydane później i nie publikowanie ich (do czego była prawnie zobowiązana jako premier), następnie korzystanie z tych uznanych przez sąd za niekonstytucyjne ustaw w celu powołania własnego, politycznego prezesa. Przy okazji także uznanie wyborów sędziów TK jako
@Barabasz111: ale to ty wyskoczyłeś, z ich wykształceniem, to nie ma żadnego przełożenia, na to jakie decyzję podejmowali, to że Sikorski studiował politologię pokrążą go jeszcze bardziej i pokazuje, jak wykształcenie, nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością
@rutkins: Wszedłem poczytać komentarze. Odpisują tylko na te mało konkretne, albo typu "bo prezes w sejmie czyta atlas kotów". Nie zdziwię się jak to trafi do wieczornych wiadomości jako dowód na to, że młodzi krytykują PiS i nie wiedzą za co.
@rutkins: Jeszcze w tym tiktoku był fragment koncertu maty z wersetem o #!$%@? telewizji polskiej, a chłop pyta, dlaczego młodzi nienawidzą pisu. Przecież sam się podkłada. Nic nie było w tych rapach o żadnym pisie czy innej partii. Sam utożsamił partię z telewizją. Ja np. nie lubię jak rząd lub jakaś partia steruje telewizją polską robiąc chamską propagandę i dlatego #!$%@?ć taką telewizję i partię xD.
@rutkins: o ile do sterownia taką firmą jak Orlen, istotnie, przydałoby się jakieś ekonomiczne wykształcenie, ale po co cenzus wyższych studiów do bycia politykiem jak Fogiel? Byle jakie studia może skończyć obecnie nawet małpa. W Polsce mamy jakąś dziwną manię i kompleks posiadania wyższego wykształcenia.
@dzyndzla:

po co cenzus wyższych studiów do bycia politykiem jak Fogiel

Nie, no Fogla akurat mógłby zastąpić kot cierpiący na padaczkę, problem w tym, że większość polityków po wygranych wyborach dostaje jakieś resorty i okazuje się nagle, że jakiś technik teatralny ze specjalizacją w lalkarstwie czy tam perukarstwie jest intelektualnym filarem rządu (true story).

W Polsce mamy jakąś dziwną manię i kompleks posiadania wyższego wykształcenia.

Nie wiem, może dlatego, że wyższe