Wpis z mikrobloga

Ten żałosny sport ratuje tylko Aston w tym sezonie. Max #!$%@? 3 w stawce zawodnika o sekundę. Słaby Checo dzięki bolidowi bez problemu jest drugi. Po jednym wyścigu, wiadomo kto wygra mistrza i mistrza konatruktorów.

Jeszcze ktoś się będzie pultał, że bezsensem bylyby równe bolidy?. Wtedy by się liczyla strategia i umiejętności kierowcy. Druga sprawa, dominował Mercedes z Hamiltonem i był płacz, teraz jeszcze bardziej dominuje Red Bull z Maxem i już wykopkowym hipokrytom to pasuje xD
#f1 #bekazpodludzi
  • 17
@technojezus: regulacje mialy sprawić, ze beda mniejsze roznice bo bedzie wiecej czesci wspolnych chyba. jednak to ewidentnie nie wyszło, bo przewaga redbulla jest kosmiczna. o ile jeszcze reszta stawki wydaje się być dość zwarta to puszkarze pomimo kar sa zbyt mocni. pewnie wladze sa #!$%@? bo kasa bedzie slabsza skoro wiadomo kto bedzie 1 a kto 2.
zaraz powie, że lepsza była dominacja mercedesa xD gdzie przez większość sezonu na skróconym silniku jeździli i tak robili mnie więcej sekundę nad 3 kierowca w stawce


@kilgoro: gardziłem dominacją Mercedesa jak teraz Red Bulla. Coś takiego niszczy ten sport. Przecież teraz nikt nie ma szansy na wygraną oprócz Red Bulla, chyba ze się obaj wyoutują z wyścigu.
@cohontes: ale Ty jesteś w stanie zrozumieć, że krytykowałem i gardzilem dominacją Hamiltona i mercedesa? A ey jesteście zwyklymi hipokrytami.

I Ty niby łudzisz się, że Red bull nie bedzie mistrzem, tak samo jak Max? Jesteś taki kozak, to się może założymy o kasę, co Ty na to? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@technojezus: od lat f1 składa się z walki konstruktorów i to jest właśnie to co mi się w tym podoba najbardziej, od pamiętnego aktywnego zawieszenia w Williamsie, które dało 4 tytuł prosta i pierwszy tytuł mansella, po podwójne dyfuzory itp itp - to napędzało ten sport i to było to najpiękniejsze, że banda inżynierów wymyśliła coś co dawała przewagę. Równe bolidy zabiłyby f1 i to po co była stworzona