Wpis z mikrobloga

Gruby report dla tiktoka poszedł, akurat z 1h miałem wolne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ładnie napisany po angielsku wraz z linkami i gifami. Nie wiem czy ostatnio dużo leni tutaj i nikomu się nie chciało napisać jednego obszernego maila ale raczej po tym zostanie zbanowany, a jeśli będzie inaczej to otrzymam informację zwrotną. Na szybko podłapałem 2 podpunkty które złamał, oraz dzięki użytkownikowi @beep dodałem 3 i chyba na chwilę obecną jeden z najmocniejszych, w razie co na jego przyszłe konta itp. odnośnie zachowania poza tiktokiem i działalności offiline. #danielmagical #patostreamy
  • 16
@atack12: Mam nadzieje, że jutro będziemy świętować sukces uwalenia FASa na TikToku. Sam serwis nie ma ostatnio dobrej prasy w Europie i wiele krajów chce jego zablokowania, wiec powinno być im na rękę, aby banować takie kreatury jak Tucznik. Zawsze to jakieś ocieplenie wizerunku w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@atack12: zmartwię cię kolego bo KICK i tiktok dostali już kilka obszernych CV grubasa wraz z przetłumaczonymi artykułami o jego wyrokach i delikatnie mówiąc mają to w uju