Wpis z mikrobloga

Siema Mirki

Jakbyście poszukiwali rozwiązania, które zapewni wam ciągłość pieniędzy na koncie bez zmartwień "że klient nie zapłaci" bo sprzedajecie np. rowery, pralki, usługi, właściwie nie ważne co sprzedajcie, finansujemy zakupy waszych klientów do 10 000 netto PLN to zapraszam do kontaktu.

W skrócie:

- dostajecie kasę z góry za zakupy waszych klientów,
- my dzielimy te płatności na mniejsze (3,6,12 miesięcy) w trzech krokach online, bez wniosków o kredyt/raty, operujemy własnymi środkami, bierzemy też całe zagrożenie i odpowiedzialność na siebie,
- wy sprzedaliście, klient kupił i ma mały abonament na parę miesięcy, wszyscy zadowoleni,
- napędzacie sobie sprzedaż dzięki wdrożeniu jednego rozwiązania, które was nic nie kosztuje (bazujemy jedynie na prowizji), nie ma żadnej opłaty na start czy miesięcznych zobowiązań - sytuacja win-win

Parę szczegółów znajdziecie tutaj - Platforma do dzielenia Płatności

Współpracujemy z tysiącami osób/firm z całego kraju, fajnie by było współpracować i z wami!

Polecam uwadze szczególnie tym, którzy chcieliby zwiększyć swoją sprzedaż praktycznie zerowym kosztem,

No i zapraszam na demo online, 15 minut, które wszystko wam powie - napisz do mnie wiadomość prywatną

#biznes #firma #dzialalnoscgospodarcza #sprzedaz #ecommerce #sklepinternetowy #finanse #jdg #wlasnafirma #handel
  • 10
@Lofi_Mrufka: Komentarz taktyczno-strategiczny ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Masz zablokowaną opcje pisania wiadomości prywatnych albo mnie na czarnej liście ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@bartez_94: Zasada działania jest bardzo prosta, hipotetycznie jesteś naszym partnerem, sprzedajesz biurka do pracy, model współpracy wygląda tak:

- Ty jako partner wrzucasz podzielenie płatności do swojego sklepu internetowego (lub po prostu udostępniasz link klientowi w dowolnej formie, nie trzeba mieć sklepu internetowego)
- Twój klient kupuje biurko, wybiera płatność przez nasz system, w trzech krokach wpisuje dane, wybiera na ile płatności chce podzielić całą płatność 3/6/12 i dokonuje zakupu
-
@bartez_94: Po takie informacje to już zapraszam na spotkanie, to też nie tak że współpracujemy z każdym, różne rzeczy ludzie oferują/sprzedają więc różnie to wygląda, jeśli znajdziesz 30 minut na spotkanie online to podeślij mi Twój adres mailowy na PW a porozmawiamy o wszystkim no i przede wszystkim zobaczysz jak to w praktyce działa :)