Wpis z mikrobloga

I jak tu znaleźć dobrego mechanika?
Kupiłem paska b6 w listopadzie, za grosze w sumie, drugie tyle do wsadzenia. Mam ziomeczka, który dobrze robi(ł) auta, więc zostawiłem u niego. Do grudnia ogarnął ładnie, w grudniu były problemy z wtryskami. Ogarnąłem na koniec stycznia, no i zaczyna się karuzela #!$%@?.. tydzień temu dostałem info, że przewiózł samochod do innego warsztatu (SIC!), oraz, że ze sterownika trzeba wykodować. Na sterownik czekam(y) tydzień, a ja właśnie ogarniam lawetę i jadę po swój samochód. Ciekawe czy jest jeszcze cały i ciekawe gdzie on w ogóle jest

@edit: a no i zapomniałem dodać, że nie odbiera odemnie telefonów (odrzuca), nie odczytuje wiadomości na mess itd.

#motoryzacja #patologiawarsztatow #mechanikasamochodowa
  • 13
@GeDox: Zapewniam Ciebie, że dobrego mechanika trudno nie jest, trudno jest o dobrego klienta. Wiesz przyprowadzasz gruza w dizlu kupionego za czapkę śliwek gdzie jeden wtrysk to 1000zł i chcesz by za stówkę ogarnęli do stanu nowości.
@biskup2k: a później kwik na forach, że panie już niema dobrych mechaników nie chcą naprawiać tylko wymieniać.
Pewnie, że by naprawiali tylko nikt za to płacić nie chce
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

A wtryski i turbo kupiłem zajebiste używki, także z tym nie do mnie, bo za samo to wydałem 5k


@GeDox: a właśnie ze totalnie do Ciebie, przyprowadziłeś gruzisko z częściami swoimi ze śmietnika. Nie wolno Ci pytać o dobrego mechanika a jakiegoś Kazika ze stodoły bez działalności. Zwyczajnie nie stać Ciebie na eksploatacje paska b6, to są już skomplikowane wozy. Jestem niemal pewny, że w tym wozie zesrało się coś na