Wpis z mikrobloga

Kto w styczniu jechał dwupasmową drogą z prędkością 62 km/h i dostał 2 punkty + stówe mandatu bo okazało się, że między polem a lasem jest teren zabudowany?


Kto dzisiaj rano jechał 44 km/h i znowu dostał znowu 2 punkty + stówe mandatu bo ktoś wczoraj zmienił ograniczenie z 40 na 30 i dziwnym trafem akurat tym miejscu dziś stała sobie policja?


Jak tam mordeczki pałujące się do nowego taryfikatora? Czujecie się bezpieczniej?
Jak tam milicja? Możecie spojrzeć w lustro po skończonym polowaniu?


#policja #bekazpisu
  • 35
@hanys_barbarzynca: #!$%@?, że za takie gówno teraz łapią. Jeszcze niedawno nie łapali w okolicach 15 ponad. Ja mam mandat sprzed tygodnia. 63 (na liczniku 62, więc zawyżony pomiar przez zakręt o 3-4). Wieczór, dwupasmowa pusta droga na terenach przemysłowych. Zero zagrożenia czegokolwiek.
No dobra, że łapią to tam #!$%@?. Ale jeszcze młody pałencjant do mnie z mentorski tonem urażonej przestępstwem władzy: "ma pan prawo jazdy? A ile to jest w terenie
wczoraj zmienił ograniczenie z 40 na 30 i dziwnym trafem akurat tym miejscu dziś stała sobie policja?


@hanys_barbarzynca: Czyli mówisz, że jeździsz na pamięć? Gratujacje.
Fakt, że pały czekały na darmowe mandaty, ale sam sobie zasłużyłeś. #!$%@? zachowanie nie pozwala na inne #!$%@? zachowanie.

Pomijam kwestię znakochodozy, ale to jest problem tak skomplikowany, że pewnie duet Einstein+Hawking by się za głowę złapali jak bardzo jest to #!$%@?.
@hanys_barbarzynca: te zmiany są i na plus i na minus. Jechałem teraz w weekend 2x350km to albo miałem farta albo coś się zmieniło. Napotkałem tylko 3 skody lecące +-180kmh. Cała reszta od 120-140, wiec czułem się bezpieczniej wyprzedzając zgodnie z przepisami auta jadące wolniej, bo nie wyskakiwał co 5min jakis wariat.
Z drugiej strony wczoraj miałem sytuacje, ze babka zatrzymała się przed pustym przejściem dla pieszych, bo 20m dalej szła sobie
@hanys_barbarzynca: Wczoraj jebli mnie 68 na 50, delikatna górka wyprzedziłem tira przed zabudowanym i jechałem sobie aż prędkość się wytraci, z prawej strony rzeka z lewej pola
200zł mam w #!$%@? ale to młode śmiecie, które siedzą w takich miejscach i nabijają norme
Ledwo odjechałem i kolejnego ściągnęli XD
Już janosika odpalam nawet jak jade do sklepu
D.....a - @hanys_barbarzynca: Wczoraj jebli mnie 68 na 50, delikatna górka wyprzedził...

źródło: jak-byc-dobrym-policjantem-zdejmij-mundur-przepros-matke-szkoda-ze-nie-umiem-czytac

Pobierz
@hanys_barbarzynca

Kto w styczniu jechał dwupasmową drogą z prędkością 62 km/h i dostał 2 punkty + stówe mandatu bo okazało się, że między polem a lasem jest teren zabudowany?


Jak to "okazało się"? Zaskoczyło cię to? Znaku nie było? Jeśli nie było to czemu mandat przyjąłeś?

ktoś wczoraj zmienił ograniczenie z 40 na 30


Czyli jak w nocy zmienią drogę z pierwszeństwem to będziesz jednym z tych zaskoczonych kierowców z cyklu "tu
@Krupier w takich miejscach stawia się dodatkowo znak "zmiana organizacji ruchu", a i tak zwykle masz 10 #!$%@?ęć w ciągu pierwszych paru dni
A co do 30 zamiast 40, to jeśli jedziesz codziennie znana Ci ulica to nic tam nie wyrosło, a jeśli wyrosło to stawia się dodatkowe znaki lub widać to z daleka
No dobra, że łapią to tam #!$%@?. Ale jeszcze młody pałencjant do mnie z mentorski tonem urażonej przestępstwem władzy: "ma pan prawo jazdy? A ile to jest w terenie zabudowanym" xD


@niegwynebleid: Mi kiedyś jeden zakompleksiony powiedział "NO PANA PONIOSŁA UŁAŃSKA FANTAZJA". Komentarz dotyczył... przyspieszania na pasie dojazdowym do ekspresówki. xD Nawet nie dał mandatu, bo wiedział, że nie ma za co. Potem kazał dmuchać w alkomat, trzymając go tak, że