Wpis z mikrobloga

W który dzień lepiej przyjść na giełdę staroci na kole? W sensie czy w sobotę czy w niedzielę jest więcej wystawców? Bo znalazłem, że w te dwa dni jest giełda. I czy jest tak, że o godz. 9-10 się już zwijają czy jednak bliżej tej godziny się rozstawiają? A może jakieś inne giełdy tego typu w okolicy w weekend? Ale tylko antyki/starocie.
#warszawa
  • 18
@wacek_1984: dokładnie to ciężko sprecyzować - interesują mnie antyki, głównie zegary, ich części, narzędzia zegarmistrzowskie, kałamarze, figury i tak dalej. Bez militarki, szkła, porcelany, mebli.

@Eddenn Ok, ale serio to bazar ze starociami/antykami? Na google wyrzuca foto ciuchów i śmieciarstwa. Fotki z Koła to antyki
@Vadzior: ja byłem w niedzielę 1,5 roku temu o ok. 10 i już się zbierali - ale to pył listopad. I w sumie to jest tam mnóstwo takich rzeczy, od obrazów przez jakieś dewocjonalia wątpliwego pochodzenia (krzyże, zegary, jakieś naczynia niby ze srebra)
a Olimpia swoją drogą - ale nie widziałęm tam wielkich okazji spożywczych
@Vadzior: no to tak.

Koło
W piątek masz mało handlarzy, sporo siniaków sprzedaje to co znaleźli po śmietnikach, trochę normalnych ludzi (do tego w piątek jest też rynek). 7-10
W sobotę sporo handlarzy, siniaków mniej, normalnych ludzi więcej. 6-11
W niedzielę, głównie handlarze, siniaków mało, normalnych mało 6-12

Olimpia
W sobotę i niedzielę, kupa siniaków, i normalnych ludzi, bardzo dużo handlarzy, ogólny burdel, najlepiej zrobić rundę koło 6 jak się rozkładają
@wacek_1984: ale tego discorda też już mam, odzyskałem hasełko i zalogowałem się na telefonie, wcześniej to chyba tylko przez przeglądarkę sporadycznie używałem na komputerze