Wpis z mikrobloga

#truelove #trueloveplayer

jedna nudziara bez wigoru wyleciała, to wprowadzili do programu kolejnego introwertyka, który zamiast dziewczyny podrywać o giełdzie i kursach walut dyskutuje.

Marcin niezmiennie z tym swoim dziwnym uśmiechem wygląda jakby nieustannie łapał wiatr w zęby.

Jedyny plus jest taki, że Martyna przed nowym się odpaliła, ale z tego co widać, nowy nie jest nią zbyt mocno zainteresowany. Nie wiem ( _) może powinna mu powiedzieć, że przynajmniej 1 mikro Bitcoina ma?
  • 8
@Rosalinea: Nie wiem, po jaki grzyb oni się zgłaszają do takich programów. Następny jak Marcin Ibisz wywalone na wszystko, on lubi być sam, nie oczekuje miłości. Na randkach miał dziewczyny na wyciągnięcie ręki i jakiś problem, że nie może się przywitać. Zasłaniał się ręką, jakby miał lepę zarobić. Postawa zamknięta, śliski gość. Typka Mu się spodobała, a ta znowu jojczy za Ibiszem. Kinga, litość miej, trochę szacunku do siebie. No ciężko
@Rosalinea: U mnie plusować zaczyna Martyna - bardzo sympatyczna babeczka się wydaje - taka do tańca i różańca.
Co do nowego liczę że chłopak się otworzy - może stres go zjadł, ale na setkach bardzo ładnie się wysławia - jakiś potencjał ma.

@Brid_Get hahaha tak te "kąpu kąpu" Matiego było tak infantylne że nie dziwię się że Kindze styki popaliło i zacztna myśleć o powrocie do Marcina. Te "kąpu kąpu" to