Wpis z mikrobloga

@luxkms78: no nie wiem, wejdź na stronę wypożyczalni aut i zobacz że różnej klasy pojazdy są w różnych cenach. xDDDD


@eternalmarcos: Póki co to widzę że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Smutne to ale niestety coraz częstsze.
@luxkms78 zostałbyś oskarżony przez PKP IC o to samo co ten gościu z biletami na Radom¯_(ツ)_/¯

artykuł 5 Kodeksu Cywilnego mówi, że „nie można czynić ze swego prawa użytku, który by był sprzeczny ze społeczno-gospodarczym przeznaczeniem tego prawa lub z zasadami współżycia społecznego”.

Zakup ponad 300 biletów i próba ich zwrotu to złamanie „powszechnie w społeczeństwie uznawanych reguł, wartości i zasad etycznego i uczciwego postępowania”. Oskarżenie też może być takie, że chcesz
@luxkms78: pracowałeś z biletami lotniczymi i Ciebie to dziwi? Przecież tam jest podobna praktyka, że np. lot z przesiadką Poznań -> Warszawa -> Bruksela będzie sumarycznie tańszy niż bilet na Warszawa -> Bruksela.
@luxkms78: Ile można wałkować tę samą "aferę" ze stycznia. Gość porównał dwa różne bilety. Jeden promocyjny bezzwrotny, a drugi w normalnej taryfie z prawem zwrotu.

Fajnie by tylko było, gdyby apka od biletów pokazywała te promocyjne opcje, gdyby kogoś nie interesował potencjalny zwrot.
1.) Gdzie to widzisz?


@luxkms78: W styczniu było to tu wielokrotnie omawiane. Bilet do Berlina w tej cenie to był bezzwrotny bilet promocyjny. Wtedy było sporo różnych geniuszy, którzy postanowili błysnąć przy okazji nowego cennika PKP. Podobnie jakaś kretynka porównywała wtedy koszt biletu na pendolino z Wawy do Gdańska do niemieckiego dotowanego biletu miesięcznego na pociągi regionalne, który ma być wprowadzony jakoś w kwietniu.
I żeby nie było, nie bronię tu
@luxkms78: rower darmowy w weekend w wakacje (2022), ale bilet musisz pobrać, bo ich była określona ilość finansowana, więc jak nie miałeś to płacisz (mimo, że darmowy), a jak miałeś to nikt nawet tego nie kasował xD
A na wuj mi styczeń.


@luxkms78: To Ty spóźniłeś się na styczniową "aferę" i wklejasz obrazki ze stycznia.

Ja tutaj tego nie widzę


@luxkms78: Nie widzisz, bo na Twojej kopii generalnie gówno widać po którejś już kompresji obrazka. Wyjaśniłem Ci czemu bilet był tańszy. To był też okres kiedy po zmianach zniknęły w systemie na krótko promocje na krajowe połączenia pendolino. Po paru dniach zostały przywrócone. To że nie masz
@luxkms78: To Ty spóźniłeś się na styczniową "aferę" i wklejasz obrazki ze stycznia.


@ZygmnuntIgthorn: Widzisz piszesz coś bez pokrycia. Nie śledzę takich rzeczy a to Ty twierdzisz że było o tym usilnie a nie ja.

@luxkms78: Nie widzisz, bo na Twojej kopii generalnie gówno widać po którejś już kompresji obrazka.


@ZygmnuntIgthorn: Jak ktoś nie umie pływać to twierdzi że woda jest za rzadka.