Wpis z mikrobloga

Myślałem, że dzisiaj od wzajemnie siebie łechtających się pisowskich trolli i wyborców Konfederacji niczego śmieszniejszego nie zobaczę, ale myliłem się

Nie interesuję się polityką i wojenkami politycznymi.

Napisał człowiek z 316 znaleziskami z tagiem polityka i z 2106 wpisami z tym tagiem

https://wykop.pl/wpis/70663035/panie-ferdku-jest-afera-funkcjonuje-sobie-taki-dod/strona/2#250397167
#bekazprawakow #neuropa
Imperator_Wladek - Myślałem, że dzisiaj od wzajemnie siebie łechtających się pisowski...

źródło: obraz_2023-03-10_202842195

Pobierz
  • 28
@L3stko: chcesz mi powiedzieć, że nie planowałeś głosowanie na Konfederację? ( ͡º ͜ʖ͡º)
No, chyba że po odejściu od niej Wolnościowców chciałeś na nich zagłosować to wtedy nie musisz się tłumaczyć. Mając do wybory większe zło i mniejsze zło zagłosował też bym na mniejsze zło.
Chyba, że masz jeszcze inne upodobania polityczne, o których się nie dowiedziałem w międzyczasie.

Ale nadal nie odpowiedziałeś mi, w którym
@Imperator_Wladek: zgadza się, planowałem zagłosować na Wolnościowców.

Chyba, że masz jeszcze inne upodobania polityczne, o których się nie dowiedziałem w międzyczasie.


Przecież to nie jest żadna tajemnica. Niestety Gwiazdowski nie wystartuje.
ale powiem ci, że nie jest ładnie szkodzić własnej ojczyźnie tylko dlatego, by wywołać ból pewnej części ciała pewnej grupie osób


@Imperator_Wladek: większą szkodą dla Polski byłoby, gdybym zagłosował na PiS, PO lub Lewicę. Kiedyś już popełniłem ten błąd i to nawet dwukrotnie. Byłem wyborcą PO (praktycznie od jej samego), a ostatnio zagłosowałem na Trzaskowskiego. ()