Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ApfelXDD: lol, to ja mam tak, tylko z doomem. Specjalnie czekałemnna granie, ażkkupię monitor 4k i rtx. Zmęczyłem się poziomem trudności w podstawce (chociaż gra jest naprawdę ładna) i nie chce mi się w dlc. W kolejce chyba. 50 dobrych i nie granych tytułów. Co robię ja? Openttd po pracy albo 38 sezon w Football managerze XD
@Dziwna_mina o kurde, to już znak, że gry chyba faktycznie nie są dla ciebie. ja też już trochę mniej, bo czasu niewiele i inne rzeczy sprawiają mi satysfakcję, ale nadal coś tam gram. trochę na switchu, mniej na pc mimo nowej karty, ale jednak zawsze w coś tam gram
@Dziwna_mina: @buczubuczu @ApfelXDD @Nieznajomy_U_Bram starcze gadanie.

Mam 35 lvl i owszem, wspominam z sentymentem stare giery, ale bez przesady, że nie ma w co grać. Wiedzmin 3 może nie reprezentuje sobą poziomu starego dobrego goticzka, ale dostarcza rozrywki na wiele godzin. TLoU to jedne z lepszych gier ever. I tak można sporo wymieniać.

Sporo tytułów mi nie podchodzi (GoW np., nowe gta, uncharted), ale plus jest taki, że do wyboru jest
na półce z 10 ledwo tkniętych tytułów AAA


@ApfelXDD: Z tych AAA to od lat mnie nic nie wciągnęło... Cyberpunk na 2 dni może... Za to z AA czy nawet indyków już trochę (tzn. zarwane nocki jak za dzieciaka).
- Mount & Blade 2: Bannerlord
- Euro Truck Simulator 2 (koniecznie full DLC i ProMods)
- Microsoft Flight Simulator 2020
- Dwarf Fortress
- Kroniki Myrtany: Archolos (dla takiego Gothica 3
@sasik520: nie rozumiesz co mam na myśli, owszem jest sporo świetnych tytułów (takich jak ostatnio elden ring, oba GOW, nowy horizon) - po prostu zupełnie nie cieszy mnie ich ogrywanie