Wpis z mikrobloga

@rolkapapieru: wyliż dupę babeczce na Messengerze, jakbyś umiał czytać gamoniu to byś wiedzial że babeczka nie jest na Messengerze tylko w dziale reklamacji ale czego się spodziewać po rolce papieru do du...py
@Kurytyba:
Pracowałem kiedyś na obsłudze klienta i zawsze mieliśmy największą bekę z takich płaczliwych krzykaczy, którzy nam grozili, że nas zgłoszą na wykop, do wyborczej albo Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. XD
Ty się pienisz, a jakaś Julka z Oskarkiem w biurze obsługi klienta cisną z ciebie bekę, żeś debil co nie panujesz nad emocjami.
@Kurytyba koniecznie policja, najlepiej od razu inspektor dyżurny kraju, inspekcja handlowa i do sądu, najlepiej do Ziobry uderz. Ponadto nie ograniczaj się do wykopu, tą sprawę powinna poznać całą polską, uderzaj do radia i telewizji, warto też zainteresować tematem lokalną prasę.

Trzymam kciuki, trzeba walczyć o swoje, nie będzie jakaś firma zasrana oszukiwać Polaków parszywi złodzieje i degeneracji. SPRAWIEDLIWOŚĆ!
@Kurytyba: xD zawsze się zastanawiałem skąd się biorą tacy Janusze - brzmisz jak mentalna Grażynka, która wyżywa się w sklepie na pracowniku i straszy mendżerem i kogo to ona nie zna xD
Można powiedzieć, że częściowo też pracuję w obsłudze klienta i uwierz mi - Twój ton i roszczeniowosc sprawia, że raczej nie załatwisz tej sprawy szybko xD
Ale to w sumie chyba bajt, bo nie można być aż tak głupim