Wpis z mikrobloga

  • 1
@Kick_Ass robiłem tak kilkukrotnie i nic się nie stało. Ale faktycznie wyjęcie akumulatora to odkręcenie osłony wiec chyba nie za dużo roboty.
  • Odpowiedz
@Kick_Ass jeśli nie robisz to ruskim prostownikiem to nic się nie powinno stać.

u mnie teść chciał pomóc, podładować Akku przez zimę swoim prostownikiem, skończyło się naprawą pół motocykla.
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@baba_by_sie_jednak_przydala to się okaże za parę dni. co prawda sprzedawca mnie ostrzegał że ten gps wbudowany żre baterię ale wątpie żeby była to kwestia dwóch dni. Prostownik ten z lidla po około 4h pokazał 100%naładowania, nie wiem co o tym sądzić. Akumulator do pełna nie powinien ładować się dłużej?
@krzysztof2033 no nie ukradli :)
  • Odpowiedz
@Kick_Ass:

Prostownik ten z lidla po około 4h pokazał 100%naładowania, nie wiem co o tym sądzić. Akumulator do pełna nie powinien ładować się dłużej?

Zależy jak był rozładowany. W 4h to +40%
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: to nie jest tak, że nie odpala jak masz 0. Może mieć 50% a i tak nie odpali.
Jak już naładowałeś to sprawdź czy trzyma. Jak nie to śmietnik.
Chcociaz ja bym się kłócił wtedy, żeby sprzedawca dał nowy aku
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: Poczytaj sobie na grupach Benelli na FB o tym gps. W modelach trk 502 przed liftem też ten problem występował i wystarczyło odciąć od tego jeden kabelek i nagle wszystko działało ok (gps był, a aku się nie rozładowywał). Jeżeli rozładował Ci się już aku, a dopiero kupiłeś to coś jest nie tak. Mój benek stoi całą zimę z podłączonym aku i nic się nie rozładowuje i odpala od kopa
  • Odpowiedz