Wpis z mikrobloga

Ależ w ostatnim czasie nagonka na tego młodego chłopaka związanego z PiSem. Festiwal nienawiści, paskudne obelgi dotyczące jego wyglądu, imputowanie mu sodomii. Cóż, tak wygląda miłość i tolerancja lewej strony czyli #neuropa

Nic dziwnego, że chłopak wywołuje taki szał wśród zdrajców i lewactwa. Bo jak to tak? Młody i nie popiera propagowania ideologii lgbt? Nie popiera zabijania nienarodzonych dzieci? Nie pluje na naszą wiarę i patriotyzm? Dla lewactwa spod znaku #neuropa to nie do pomyślenia.

Jest on celem zmasowanych ataków młodzieżówek partyjnych totalnej opozycji i płatnych trolli z antypolskich organizacji Sorosa.

Daj plusa, przekaż mu wyraz wsparcia. Niech antypolskie lewactwo wyje z wściekłości!

#4konserwy #afera #bekazlewactwa #bekazpisu #konfederacja #polityka
  • 51
Tylko że #!$%@? sprawa została zamieciona pod dywan


@BadSebastian: PRZECIEŻ TYP SIEDZI W WIĘZIENIU XD

Ja chyba się domyślam, dlaczego ty tak bardzo nie jesteś w stanie tego zrozumieć. Ty chyba w ogóle nie rozumiesz, po co mamy prawo i więzienia. To nie jest po to, aby dowalić złym ludziom, tylko aby chronić dobrych. Nie dlatego zamykamy pedofilów, bo to obrzydliwe, tylko dlatego, że krzywdzą dzieci i aby te dzieci chronić.
@aegispolis: Pisałem ci już wcześniej, ale ty oczywiście bierzesz sobie odcinek wypowiedzi, i robisz bezsensowną ścianę tekstu xD
Zbrodni nie popełnił losowy człowiek, tylko polityk. Opinia publiczna ma prawo wiedzieć. Z resztą ciekaw jestem, czy pisałbyś TO SAMO, gdyby wyborcza znalazła skazanego za pedofilię w szeregach PiS-u. Pytanie retoryczne xD
Będziesz robil fikołki, będziesz się rzucał, ale Duklanowski i Oskarek zrobili dobrze ujawniając tą AFERĘ PEDOFILSKĄ W PO. A teraz się
Opinia publiczna ma prawo wiedzieć, kto jest członkiem partii aspirującej do rządzenia krajem.


@BadSebastian: Opinia publiczna nie ma prawa wchodzić z butami do rodziny ofiary a tak się stało. Bawi mnie jak staracie sie udawać super moralnych ludzi kiedy jesteście zwyczajnymi degeneratami bez jakiejkolwiek empatii. Typ został skazany, rodzina ofiary poprosiła o wyciszenie sprawy bo ta sprawa wywoływała zbyt wiele bólu u ofiary. No ale cywilzacji śmierci było za mało i
Zbrodni nie popełnił losowy człowiek, tylko polityk. Opinia publiczna ma prawo wiedzieć.


@BadSebastian: #!$%@?. Dlaczego niby twoje "mam prawo wiedzieć" miałoby przeważać nad dobrem ofiar? Z jakiej paki niby uważasz, że cokolwiek ci się należy w tej sprawie? Wszelkie działania w tej sprawie powinny być powodowane PRZEDE WSZYSKTIM DOBREM OFIARY.

Zaspokojenie twojej perwersyjnej ciekawości nigdy nie było, ani nie będzie celem sądownictwa. A gościu nie jest w PO od tego samego
@SirSherwood:

Opinia publiczna nie ma prawa wchodzić z butami do rodziny ofiary a tak się stało.

Ma prawo dowiedzieć się, kto popełnił zbrodnię.

Bawi mnie jak staracie sie udawać super moralnych ludzi

Nie pisz do mnie w liczbie mnogiej.

Typ został skazany, rodzina ofiary poprosiła o wyciszenie sprawy bo ta sprawa wywoływała zbyt wiele bólu u ofiary.

Raczej wywołałaby zbyt wiele bólu w sondażach, gdyby sprawa wyszła wcześniej

No i mamy