Wpis z mikrobloga

Ależ w ostatnim czasie nagonka na tego młodego chłopaka związanego z PiSem. Festiwal nienawiści, paskudne obelgi dotyczące jego wyglądu, imputowanie mu sodomii. Cóż, tak wygląda miłość i tolerancja lewej strony czyli #neuropa

Nic dziwnego, że chłopak wywołuje taki szał wśród zdrajców i lewactwa. Bo jak to tak? Młody i nie popiera propagowania ideologii lgbt? Nie popiera zabijania nienarodzonych dzieci? Nie pluje na naszą wiarę i patriotyzm? Dla lewactwa spod znaku #neuropa to nie do pomyślenia.

Jest on celem zmasowanych ataków młodzieżówek partyjnych totalnej opozycji i płatnych trolli z antypolskich organizacji Sorosa.

Daj plusa, przekaż mu wyraz wsparcia. Niech antypolskie lewactwo wyje z wściekłości!

#4konserwy #afera #bekazlewactwa #bekazpisu #konfederacja #polityka
  • 51
Tylko że #!$%@? sprawa została zamieciona pod dywan


@BadSebastian: PRZECIEŻ TYP SIEDZI W WIĘZIENIU XD

Ja chyba się domyślam, dlaczego ty tak bardzo nie jesteś w stanie tego zrozumieć. Ty chyba w ogóle nie rozumiesz, po co mamy prawo i więzienia. To nie jest po to, aby dowalić złym ludziom, tylko aby chronić dobrych. Nie dlatego zamykamy pedofilów, bo to obrzydliwe, tylko dlatego, że krzywdzą dzieci i aby te dzieci chronić.
@aegispolis: Pisałem ci już wcześniej, ale ty oczywiście bierzesz sobie odcinek wypowiedzi, i robisz bezsensowną ścianę tekstu xD
Zbrodni nie popełnił losowy człowiek, tylko polityk. Opinia publiczna ma prawo wiedzieć. Z resztą ciekaw jestem, czy pisałbyś TO SAMO, gdyby wyborcza znalazła skazanego za pedofilię w szeregach PiS-u. Pytanie retoryczne xD
Będziesz robil fikołki, będziesz się rzucał, ale Duklanowski i Oskarek zrobili dobrze ujawniając tą AFERĘ PEDOFILSKĄ W PO. A teraz się
Opinia publiczna ma prawo wiedzieć, kto jest członkiem partii aspirującej do rządzenia krajem.


@BadSebastian: Opinia publiczna nie ma prawa wchodzić z butami do rodziny ofiary a tak się stało. Bawi mnie jak staracie sie udawać super moralnych ludzi kiedy jesteście zwyczajnymi degeneratami bez jakiejkolwiek empatii. Typ został skazany, rodzina ofiary poprosiła o wyciszenie sprawy bo ta sprawa wywoływała zbyt wiele bólu u ofiary. No ale cywilzacji śmierci było za mało i
Zbrodni nie popełnił losowy człowiek, tylko polityk. Opinia publiczna ma prawo wiedzieć.


@BadSebastian: #!$%@?. Dlaczego niby twoje "mam prawo wiedzieć" miałoby przeważać nad dobrem ofiar? Z jakiej paki niby uważasz, że cokolwiek ci się należy w tej sprawie? Wszelkie działania w tej sprawie powinny być powodowane PRZEDE WSZYSKTIM DOBREM OFIARY.

Zaspokojenie twojej perwersyjnej ciekawości nigdy nie było, ani nie będzie celem sądownictwa. A gościu nie jest w PO od tego samego
@SirSherwood:

Opinia publiczna nie ma prawa wchodzić z butami do rodziny ofiary a tak się stało.

Ma prawo dowiedzieć się, kto popełnił zbrodnię.

Bawi mnie jak staracie sie udawać super moralnych ludzi

Nie pisz do mnie w liczbie mnogiej.

Typ został skazany, rodzina ofiary poprosiła o wyciszenie sprawy bo ta sprawa wywoływała zbyt wiele bólu u ofiary.

Raczej wywołałaby zbyt wiele bólu w sondażach, gdyby sprawa wyszła wcześniej

No i mamy
Dlaczego niby twoje "mam prawo wiedzieć" miałoby przeważać nad dobrem ofiar? Z jakiej paki niby uważasz, że cokolwiek ci się należy w tej sprawie?


@aegispolis: Bo jest roszczeniowym gówniarzem bez honoru i szacunku do innych ludzi

Ma prawo dowiedzieć się, kto popełnił zbrodnię.


@BadSebastian: Gówno masz a nie prawo. Z rączkami to ty stój przy sobie. Jeśli ofiara nie chce upubliczniać danych swojego oprawcy to ma do tego prawo i
@mocznikkk: Oczywiście, że mnie obchodzi fakt, że umarł młody człowiek przez retoryke szczucia którą uprawia PiS i to krytykuje, że degeneraci muszą nawet wyciągać trupy z szafy żeby walczyć z opozycją. Jak chcesz krytykować PO to masz pare rzeczy do wyboru, nie musisz zatruwać i wywoływać ponownie traumy wśród ofiar przestępców. Nie wiem niech pogadają sobie jak Szczerba jest głupi albo jak tusk jest szatanem.
jakoś dobro ofiar mieliście w pompie w 2020 gdy dogrzebaliscie sie do miejsca zamieszkania ofiar pedofila ułaskawionego przez Dudę


@xDawidMx: Pokaż mi, gdzie ja coś takiego robiłem, bądź popierałem, albo wiesz gdzie sobie wsadź te pomówienia i chochoły.

prawda jest taka, że nie obchodzi was ani działanie tego młodego, ani jego efekty.

wykorzystujecie okazję by walić w PiS i przepychać swoją tęczową, ojkofobiczną propagandę.


@mocznikkk To się Oskarku nazywa projekcja xD
Nic dziwnego, że chłopak wywołuje taki szał wśród zdrajców i lewactwa. Bo jak to tak? Młody i nie popiera propagowania ideologii lgbt? Nie popiera zabijania nienarodzonych dzieci? Nie pluje na naszą wiarę i patriotyzm? Dla lewactwa spod znaku #neuropa to nie do pomyślenia.


@mocznikkk: no nie do pomyślenia jest też utworzenie dla niego specjalnego stanowiska w spółce skarbu państwa.
źródło: Fp0OAdtWIAc0EOS
@Kotouak: sra to się lewactwo, że ktoś ma wartości, a nie gówno we łbie.
@aegispolis nie jestem żadnym oskarkiem. i o jakim zawłaszczeniu mówisz? dla was patriotyzm jest jak faszyzm, dla was polskość to nienormalność. polski patriotyzm jest jeden. konserwatywny, moralny, katolicki. popieranie federalizacji UE, propagandy ideologii lgbt, zabijania narodzonych dzieci, multikulti, ateizmu i ogólnie pojętego progresywizmu to antypatriotyzm. takie się po prostu fakty, lewaku.
@mocznikkk: O jakich wartościach Ty piszesz? Wy księży pedofilów nie potraficie zamknąć do więzienia tylko jeszcze szykanujecie ofiary. Najwiecej do powiedzenia odnośnie patriotyzmu, wiary i właśnie wartości mają osoby które kompletnie takich rzeczy nie rozumieją.
Usta pełne frazesów za którymi nie idzie kompletnie nic. Uprawiasz farsę jak babcie które siedzą w pierwszej ławce w kościele a które jak wyjdą z tego kościoła to zachowują się gorzej niż terroryści. Gdybyście mogli to
@Bryk: @Kotouak typowe dla lewicy. obrazić przeciwnika politycznego. lewacki rynsztok.
@Sin- powtarzam. polski patriotyzm jest jeden. konserwatywny, moralny, katolicki. patriotyzm to nie zbieranie psich kup.
i jakie wy? ja nie rządzę, nawet nie jestem wyborcą PiSu(parę razy na nich głosowałem, ale to mój drugi wybór, pierwszym jest Konfederacja.)
@Gofer12 jak wyżej. nie jestem pisowcem. tylko patriotą i mądrym człowiekiem który wie, że PiS to mniejsze zło niż PO i szeroko pojęte
dla was patriotyzm jest jak faszyzm, dla was polskość to nienormalność. polski patriotyzm jest jeden. konserwatywny, moralny, katolicki.


@mocznikkk: Ok,na początku jeszcze ci dobrze szło, ale ogólnie troll 2/10

W Polsce po staremu. Inteligencja buduje polską kulturę i ekonomię, a chamy z flagami zawłaszczają patriotyzm, niszcząc kraj, wyklinając tych pierwszych.