Wpis z mikrobloga

@Shatter: bo może to Rosjanin który chce pogadać a wy zachowujecie się jak małpy z pikabu? Może robi sobie jaja, nawet nie chcecie o tym z nim porozmawiać tylko wprowadzacie cenzurę jak w Rosji?
@Shatter: bo może jest Rosjaninem który chce porozmawiać a wy zachowujecie się jak małpy na pikabu? Może bajtuje ale zamiast wprowadzać cenzurę jak w Rosji to raczej warto wymienić najpierw zdania zanim obrzuci się kogoś gównem?
@Smarek37: xD już nie szukajcie problemów tam gdzie ich nie ma
Sam ma na vikop.ru konto od kilkunastu lat, a czytałem go z dwa lata bez konta. W aktywności miałem chyba z trzyletnią lukę itd.
Spójrzcie na login typa, Saszka, co jednoznacznie wskazuje na zainteresowania, albo pochodzenie wschodnie, zatem to, że akurat to konto się aktywowało w tematyce wojennej po długiej przerwie mnie nie dziwi. A że ma niepopularne i podejrzane
@reznerek: W 2010 ludzi z Podkarpacia inteligentni i lepsi (w swoim mniemaniu) Polacy ze ściany zachodniej wyzywali od zacofanych rusofobów. Teraz jak widzę sporo się zmieniło. Ale wy nadal macie rację i jesteście lepsi co nie?