Wpis z mikrobloga

@Bagienne_Ziele: jeśli taki scenariusz będzie, mam nadzieję że nie, to źle będzie całej Europie, bo Rosja to mocny partner ekonomiczny. Wygodnie jest to tylko dla WB i SZ.

A wiesz dlaczego? Bo Unia Europejska + Rosja, ten sojusz byłby silniejszny od SZ+NATO (bez krajów Europejskich).

Tak zwany AUKUS nie jest przeciw Chin, on jest preciw potencjalnego alliansu UE i Rosji.

A co do mego profilu, zarejęstrowałem się wtedy z innym cełem,
@Aquamen:

robię to samo co ty oskarżasz wszystko w około o agenturę

O nie, nie robimy tego samego. Moje konto jest przecież założone po 24 lutego do siania ukraińskiej propagandy, twoje ma dłuższy staż i uświadamia wykopowiczom szeroko pojęty obiektywizm. Wezwałbym do ciebie karetkę, ale to nie wygląda na nagły przypadek
jesteś tak zwanym kontem założonym w celu propagandowym. Takie jest moje zdanie o użytkownikach ze stażem mniejszym niż od 24.02.2022 którzy atakują wszystko co nie po myśli jednej ze stron


@Aquamen: Ale wiesz ze swoje zdanie możesz zweryfikować w łatwy sposób. Według ciebie to propaganda czy fakt z oczywistym przyznaniem sie kim sie jest.
https://wykop.pl/wpis/70625365/jesli-cie-kocham-coz-ci-do-tego#250260295
I jeszcze to. #!$%@? najechać kogoś a teraz jak sie sprawa rypać zaczyna to gadać o
10 miesięczne konto wypomina sześcioletniemu użytkownikowi "obudzenie" xD


@Aquamen: Właśnie to mnie zadziwia, że szukając ruskich trolli (słuszne) Wykopki jakoś niezmiennie pomijają proukraińskie i antypolskie (niestety) konta pozakładane 10-12 miesięcy temu.
  • 8
prawdziwa pomoc dla Ukrainy to rozmowy o pokój żeby ludzie z dwóch stron przestali ginąć. To jest prawdziwie "bycie przeciwko wojny".


@Saszka_PL: No to niech kacapy #!$%@?ą do siebie, oddają wszystkie tereny włącznie z Krymem, dają kasę i surowce na odbudowę Ukrainy, wypłacają odszkodowania rodzinom ofiar i wydaja zbrodniarzy pod sąd w Hadze.
@Smarek37: wy to już wszędzie widzicie "onuce". Ale są z Was odklejency. Ale to, że dużo jest rejonów w Polsce, gdzie po prostu ludzie mają takie przekonania (np. na Podkarpaciu), które niestety są zgodne z linią rosyjskiej propagandy, to do Ciebie to nie trafi?
@Kryspin013: to akurat wymysły i przekręcanie moich słów przez neuropków, potraficie nawet tworzyć konta o tych samych nickach na innych portalach żeby spreparować cudze wypowiedzi. Okropne.
@Kryspin013: to #!$%@?. Widziałem ostatnio jak @BayzedMan wklejał posty z discorda podszywając się pod innego użytkownika. Jesteście niżej mentalnie od Korwina.


@Aquamen: po pierwsze to nie mam pojęcia o czym piszesz ale też #!$%@? mnie to obchodzi?
Po drugie, jak to się ma do bredni, które tam wypisywałeś? Jak np wybielanie gwałciciela na ukrainie?

Zresztą, nie pierwszy ras wybielasz ruskich tutaj onuco.
@Kryspin013: tym też zrażacie ludzi do zakładania tu konta czy powrotu, ja go nie wybielałem. Zwyczajnie pracujecie na upadek wykopu, robicie większą robotę od Rumuna tymi manipulacjami, aferami z dupy i obrażaniem innych użytkowników.

Ale wiadomo ktoś się na to godzi. Tak więc niech upada ten portal, zagrajcie mu balladę pożegnalną.