Wpis z mikrobloga

No chyba sobie jaja robią z tą pogodą...

1. Przecież mi auto do wiosny nie dotrwa przez ta #!$%@? sól
2. Depresyjna aura
3. Mokro wilgotno więc sprzyja to chorobom przeziębieniom
4.nie można się ubrać w inne ubranie tylko ciągle ta kurtka i spodnie do pracy. Już rzygam tym
5. Ciągle duży zestaw ubrań czyli bluzy kurtki, czapki, kominy
6. Ciągle nie można robić nic związanego z hobby co wymaga tego że jest w miarę sucho nie ma soli. Tutaj miałbym z 40 podpunktów i nie żartuje
8. Więcej wydaje się na paliwo bo dłużej nagrzewa się silnik
9. Dusze się psychicznie przez to bo większość tego co mi sprawia przyjemność mogę robić jak jest ciepło. Rzygam obecna rutyna praca dom praca dom, siłownia, komputer i tak w koło Macieju. Nuuuda. Zazdroszczę ludziom w związkach jak mają udane albo tacy co mają pewnych i zaufanych bliskich kumpli.. jak jesteś sam to lipa. I tylko hobby ratuje

#pogoda #gorzkiezale

#zalesie
r5678 - No chyba sobie jaja robią z tą pogodą...

1. Przecież mi auto do wiosny nie d...

źródło: Screenshot_20230306_041342_Google

Pobierz
  • 51
@r5678: @grand_khavatari @grand_khavatari @kruliki_w_podrozy @numer_rachunku_karty @Julka_ACAB_BLM podziękujcie swoim pra pra pra dziadkom, że ruszali dupę z ciepłej Afryki na północ. Przez to wy tutaj żyjecie.

Z drugiej strony gdyby nie to, to nadal byli byśmy czarni i bez cywilizacji.

Przez to, że jest zima, to człowiek musi kombinować i planować. Dzięki temu rozwinęła się cywilizacja.

Wykorzystajcie to. Róbcie tak jak wasi przodkowie. Tylko aby przetrwać, pracować i zarabiać.

Jak odłożycie kasę,
: nie no w grudniu wyszliśmy odpalać fajerwerki w bluzach bo było +10 (w internecie podają +15)


@Panas: W grudniu akurat była prawdziwa zima, 37cm śniegu przez 3 tygodnie w zasadzie. Rekordowa ilość w zasadzie, 2 miejsce. Zajebisty był grudzień, taka prawdziwa bajkowa zima, bez jej minusów. Takie cos jest fajnie, ale właśnie max miesiąc. A nie później same minusy pseudo zimy. Dopiero w sylwestra na sam koniec się roztopiło i
Mają tam zimno i ciemno, ale są szczęśliwi. Tylko muszą dostosować się specjalnymi lampami, żeby nie popaść w depresję.


@mk321: i w #!$%@? samobójstw plus dużo alkoholików.
@r5678: chłopie to Ty musisz się dopasować do pogody, a nie ona do Ciebie. Tak to działa - jesteśmy małym robakiem na świecie i tyle. Jakby mi się zima nie podobała to bym mieszkał w Hiszpanii czy gdzieś indziej na południu, a tak to korzystam ze śniegu bliżej polskich gór bo też są piękne.