Wpis z mikrobloga

Wydawanie kasy na parę umierających roślin ze wstążką jest irracjonalne. Lepiej skoczyć do jakiejś fajnej restauracji za tę kasę. ( ͜͡ʖ ͡€)


@Tytanowy_Lucjan: Równie dobrze można powiedzieć, że spędzanie czasu na wykopku jest irracjonalne i w zamian powinno się znaleźć dodatkową pracę, żeby potem skakać po fajnych restauracjach. Wątpię, że sam tak mądralo robisz, bo mimo wszystko nie zawsze rozchodzi się o kasę ( ͜͡
Wydawanie kasy na parę umierających roślin ze wstążką jest irracjonalne. Lepiej skoczyć do jakiejś fajnej restauracji za tę kasę.


@Tytanowy_Lucjan: głupiś. Pójdziesz do restauracji i przejesz pieniądze i nic z tego nie masz. Lepiej kupić słoik śledzi, śledzie zjesz a słoik zostanie na przyszłość. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co to za gówno że nie ma bezpośredniego linku do filmu pod nim jak wcześniej, tylko jakiś śmieszny link do wykopu na którym film jest wrzucony, autoreklama strony ????
Pomijam kwestię głupawego święta, ale współczuję Waszym ewentualnym partnerkom, jeśli nie rozumiecie, że w filmiku chodzi o dbanie o relacje w związku.

Gość mógłby od czasu do czasu dać swojej kobiecie kwiatka bez okazji, a on nawet w dniu tego pseudo święta odwala jakieś cyrki.
ja bym wolał słoik pysznych sledzikow a nie jakiegoś kwiatka. Kwiatek po kilku dniach padnie a jak nagle kiedyś najdzie Cię ochota na śledzika i sobie przypomnisz że jest w lodówce bo dostałeś jako prezent i nie trzeba ruszać dupy do sklepu, to jak wygrać z rakiem


@siurasek: Może się mylę, ale pewnie większość kobiet wolałaby dostać jednak kwiatka niż jebiącego śledzia
@leehy może śmieszne może nie, ale sam odwaliłem podobnie. Oboje lubimy gotować no i różowy nie chciał żadnych pierdół typu świeczki, ciuchy, kosmetyki czy karty podarunkowe. Tak więc kupiłem super robot kuchenny/mikser który został skomentowany jako "serio? kupiłeś mi prezent bym mogła ci gotować?", no wydawało mi się, że to używa się prawie codziennie i ułatwia bardzo życie... No do dzisiaj stojí nierozpakowany. Co najlepsze kupienie mi na urodziny frytkownicy beztłuszczowej bylo