Wpis z mikrobloga

@youngP: Kleszcze są dużo #!$%@? gorsze. Komary jeszcze potrafię przeboleć ale #!$%@? ostatnio byłem z ziomkiem w lesie i szliśmy taka zwykła ścieżką co odchodziła od głównego szlaku ale nie żadnymi krzakami i ziomek znalazł na spodniach 14 kleszczy a ja 6.
#!$%@? idzie już w lutym, strach z ubitej drogi zejść a nie mówiąc o tym co się dzieje latem gdy trawska odrosną.
@youngP: pro tip żeby uniknąć komarów na spacery i rower polecam wychodzić wcześnie rano, nie wiem czy to mrozy czy co ale nawet jak w lato masz 30 stopni w cieniu a wyjdziesz o 5 na spacer to jest ok 10 stopni i piździ okropnie i komarów też nie ma.
@youngP: Trzy lata temu miałem kleszcza w kostce, malutki #!$%@?, którego nie widziałem.
Znalazł się w ten sposób, że zauważyłem czarna kropkę na kostce i pomyślałem, że to strupek i wydrapalem go a to #!$%@? nóżkami ruszało #!$%@?.
Oczywiście jako odpowiedzialny i dbający o zdrowie człowiek nie zrobiłem z tym absolutnie nic xd
@SzycheU: rekordowo wyniosłem na sobie z lasu 36 sztuk, połowa jeszcze dreptała i nawet się nie wbiła - ale to był jakiś wyjątkowy pech. Znajomy nawet lepiej, kiedyś na dwa dni na kajaki pojechał, spali w lesie na żywca, bez namiotu - przywiózł na sobie blisko setkę, cały dzień go skubaliśmy, aż się bałem czy jakiegoś wstrząsu nie dostanie. Kleszcze to #!$%@? fest.
#!$%@? ostatnio byłem z ziomkiem w lesie i szliśmy taka zwykła ścieżką co odchodziła od głównego szlaku ale nie żadnymi krzakami i ziomek znalazł na spodniach 14 kleszczy a ja 6.


@SzycheU: ja podczas spontanicznej leśnej przygody znalazłem dziesiątki, jeśli nie ponad setkę nimf kleszczy na nogach, a kiedy je pousuwałem to odpiąłem paski w sandałach i zabawa była od nowa xD miałem kleszczowe paski na stopach...