Wpis z mikrobloga

@leehy: nie wiem czy to fejk czy tez nie, ale takie sytuacje zdarzaja sie pewnie w polskich zwiazkach bardzo czesto i jest to zajebiscie przykre, nie wiem z czego tutaj beka
  • Odpowiedz
nie wiem czy to fejk czy tez nie, ale takie sytuacje zdarzaja sie pewnie w polskich zwiazkach bardzo czesto i jest to zajebiscie przykre, nie wiem z czego tutaj beka


@bruhh: Jako, że partnerka w jednym z moich młodzieńczych związków dawała mi z powodu różnych okazji jakiś totalny shit, to wiedząc, że kończy nam się związek, kupiłem jej zajebistą deskę bambusową z takimiż sztućcami w biedronce za 45 zł z okazji
  • Odpowiedz
@FreakingAwesome ja bym wolał słoik pysznych sledzikow a nie jakiegoś kwiatka. Kwiatek po kilku dniach padnie a jak nagle kiedyś najdzie Cię ochota na śledzika i sobie przypomnisz że jest w lodówce bo dostałeś jako prezent i nie trzeba ruszać dupy do sklepu, to jak wygrać z rakiem
  • Odpowiedz
@siurasek: jak ktoś ma rzeczywiście takie zachcianki, to może jeszcze ok xD podejrzewam, że większość kobiet nie lubi śledzi, więc odpowiednikiem mogłyby być słodycze, ale to już lepiej takiej kwiatka kupić - przynajmniej się nie roztyje xD

Podsumowując, kwiaty > słodycze > śledzie
  • Odpowiedz
takie sytuacje zdarzaja sie pewnie w polskich zwiazkach bardzo czesto


@bruhh: no ba 50% mężczyzn nawet tych śledzi na swój dzień nie dostaje co nie

Wiem że nie o to ci chodziło
Ale z filmiku parskłem srogo xD
  • Odpowiedz
jak ktoś ma rzeczywiście takie zachcianki, to może jeszcze ok xD podejrzewam, że większość kobiet nie lubi śledzi, więc odpowiednikiem mogłyby być słodycze, ale to już lepiej takiej kwiatka kupić - przynajmniej się nie roztyje xD


@FreakingAwesome: Ja w firmie swoim dziewczynom zawsze kupuje kwiatki jakieś a teraz w tym roku właśnie idę w słodycze mimo, że wiecznie się odchudzają. Ale kupie z takiej cukierni desery w słoikach co są robione
  • Odpowiedz