Wpis z mikrobloga

Tak jak obiecałem uzupełniłem tabelkę z przychodami, dodałem też rubrykę paliwo, żeby nie było oraz rubrykę wyzwania. Co to są wyzwania pisałem już kiedyś. Każdego tygodnia Glovo daje zarobić dodatkową kasę za rozwiezienie określonej ilości zamówień, u mnie w tym tygodniu wygląda to tak:
-34 zamówienia dodatkowe 35zł
-83 zamówienia dodatkowe 80zł (brakuje mi 30 zamówień)
GLOVO ZESTAWIENIE

Dzisiaj też będzie jeżdżone, swoją drogą jestem pod wrażeniem jak coraz częściej ludzie zamawiają nie tylko jedzenie, ale i zakupy z biedronki. Wczoraj na przykład wiozłem komuś paczkę lodu w kostkach. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Z ciekawostek jeszcze, to wykop obiecał mi przysłać paczkę, za zepsuty tag #rzultykurier, więc na dniach pojawi się post i zrobimy sobie opening.

A tu memik z hiszpańskiej stronki, czyli kraju skąd Glovo pochodzi. Oryginalnie był podpisany: "Stanowisko i niewolnictwo", nie wiem czemu, ale mnie bawi, co by nie mówić jest trochę w tym prawdy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Miłego weekendu, na pytania odpowiem w miarę możliwości.

#rzultykurier #pracadodatkowa #glovo
JonkeJ - Tak jak obiecałem uzupełniłem tabelkę z przychodami, dodałem też rubrykę pal...

źródło: orca-image--39786678

Pobierz
  • 20
@barteck: Wątpię, jakbym robił w Glovo tyle co w swoim kołchozie to wychodziłbym o niebo lepiej, ale nie ma co porównywać, bo Glovo to tylko moja dodatkowa praca
@Lesny_Boruta: Nie muszę, np w Biedronce to obsługa robi zakupy, a ja tylko podjeżdżam od zaplecza i odbieram, ze stacji to samo. Jedynie chyba z żabki trzeba samemu zbierać zamówienia. Jak czegoś nie ma, to się nie pakuje, potem trzeba wysłać zdjecie paragonu do apki i tam się koryguje automatycznie koszt za zamówienie.
@apaczacz nie co masz za tel/androida ale sprawdziłem specjalnie z apki W5.0.7 oraz RWD (chrome z androida) i też się otworzyło w arkuszach bez problemu.
Tak jak @JonkeJ nie masz arkuszy zainstalowaych zapewne więc dlatego Ci nie działa ¯_(ツ)_/¯