Wpis z mikrobloga

#motocykle

Jutro odbieram z salonu swojego rumaka, powinienem zwrócić na coś szczególnego uwagę? Ile paliwa jest w baku zwykle,powiniem zabrać w bańce z domu czy styknie na dojazd na stacje? Muszę oczywiście być pod krawatem i w kant? ( )
  • 13
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: na tych kapciach sliskich w taka pogodę to z dusza na ramieniu. Paliwa aby na stacje będzie. Obejrzyj pojazd dookoła przed podpisem i tyle
Ps. Nie dało się z dostawa pod dom? W końcu nowe moto bierzesz to nie powinien być problem i koszt
  • Odpowiedz
Ja wczoraj odebrałem swojego rumaka, było pół baku. Piękne słońce i 7 stopni, jak podjechałem pod dom to banan był wielki. Teraz już motorek stoi pod plandeką, czeka na wiosenne temperatury.
  • Odpowiedz
to co w końcu kupujesz?

@Kick_Ass: Gratulacje. To w Polsce takie złotówy ze sprzedawców, ze nawet nie zatankują dla ciebie? XD
No i oczywiście pod krawatem i z kwiatami, jakże by inaczej.

  • Odpowiedz
ze nawet nie zatankują dla ciebie? XD


@Jofiel: Bo nie jest to fizycznie mozliwe. Jak to sobie wyobrazasz? Samochody na osobe prywatna nie maja sie prawa poruszac po drogach publicznych, samochody rejestrowane na firme tez nie powinny byc wedlug ubezpiecznia prowadzone przez osoby trzecia.
Jak myslisz, ze dealer bedzie biegal z kanistrami na stacje przy kazdym odbiorze to jestes po prostu glupi.
  • Odpowiedz