Wpis z mikrobloga

Jestem z tą opinią na tagu zapewne w mniejszości, ale lubię Brokuła i jego komentarz. Chłop ma sympatyczną aparycję, przyjemny głos i widać, że jara go ten sport. Oczywiście nie zaprzeczam z tego miejsca, że często przegina (sezon Netflixa), ale wolę to niż jakby miał komentować jakiś stypiarz. Przynajmniej po latach mamy co wspominać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z Panem Nadredaktorem Mikołajem Sokołem tworzą naprawdę świetny duet; jeden jest od robienia emocji, a drugi od merytoryki. Jak go kiedyś nie będzie to jeszcze za nim zatęsknimy, może być to w przyszłości sytuacja podobna do tej z Dariuszem Szpakowskim (oczywiście przy zachowaniu skali) #f1

  • 18
  • Odpowiedz
@MrMacix: komentarz to przede wszystkim merytoryka a Brokuł tyle lat na mikrofonie i nie ogarnia co się dzieje na torze. Już nawet pominę jego wiedzę na temat f1 pochodzącą chyba z bravo sport. Co z tego że się drze jak powalony? Komunikatów radiowych też często nie tłumaczy bo nie wie o co chodzi.
Sokół sam komentował treningi na GP Belgii kilka lat temu i przekazał więcej ciekawostek niż kuzyni przez cały
  • Odpowiedz
  • 0
@CzatownikzCzatowni: Słuchanie Pan Nadredaktora solo to akurat najlepsze co może być, ale umówmy się, Borowczyk to był ten sam poziom co Brokuł, ale jest wspominany z sentymentem bo Kubica był wtedy w czołówce... i w ogóle był
  • Odpowiedz
Jestem z tą opinią na tagu zapewne w mniejszości, ale lubię Brokuła i jego komentarz.


@MrMacix: jestes sam
Typ gada glupoty wprowadzajac laikow w blad az sie sluchac nie da
  • Odpowiedz
@KOXsu: nie jest sam, ja tam też lubię Brokuła. Może to jakiś uraz z czasów Eleven, bo z duetu Brokuł + Kapica, to ten pierwszy nie był taki denerwujący xD No i jakby nie było, to dzięki niemu mamy legendarne nurkowanie Maxa.
  • Odpowiedz
@CzatownikzCzatowni co ty opowiadasz jakie przede wszystkim merytoryka? Komentarz ma przekazywać emocje, dlatego głównym "posiadaczem" mikrofonu w komentarzu jest ten drący japę, a nie ten merytoryczny. I tak masz w każdym sporcie.

Komentarz bez emocji ogląda się dobrze, ale tylko w treningach i jak za dużo się nie dzieje. Co chcemy powrotu komentarza ala Ciszewski, gdzie wszystko było mówione na jednej intonacji? I gol proszę państwa, I rzut rożny proszę państwa, I
  • Odpowiedz
@rosikk1: Myślę, że można połączyć merytorykę i emocje. Jeśli na kimś robi wrażenie gość który nie ma pojęcia o czym mówi i randomowo krzyczy to okej, najwidoczniej nie jest dla mnie.
A co do "nurkuje" to nie dziwne skoro wydarzył się wyścig i ostatnie okrążenie które pewnie nie powtórzy się przez najbliższe x lat.
@KOXsu Przez ostatnie lata Brokuł był tu ostro jechany za brak kompetencji a teraz jakieś dziwne sentymenty
  • Odpowiedz