Wpis z mikrobloga

ale boomerskie #!$%@?, to teraz w pl nie wyszedłby serial gdzie piją wódkę i używają słowa 'dziwka'? A może po prostu minęła era tępych sitcomów ze sprośnym humorem które dzisiaj się ceni tylko dlatego że po prostu nie było wtedy niczego innego?


@ShineLow: ciekaw jestem czy takie samo zdanie masz o monty python
może i tak jest, ale w takim razie w tych czasach również powinny być analogiczne seriale komediowe, które będziemy cenić po latach... może coś mnie ominęło, więc może możesz coś polecić, co jest chociaż podobnie śmieszne (nawet jak jest kiczowate) ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zwykly_bakas: Ludzie z obecnych pokoleń będą je cenić, ty ich nie będziesz, to jest inna sprawa. Argument ShineLow jest nietrafiony nie dlatego,
@zwykly_bakas: teraz to jest głównie małpowanie zachodu i robienie seriali o życiu bogatych warszawiaków chodzących w butach po domu. Ranczo jest dla mnie perfekcyjnym przykładem czegoś oryginalnego i polskiego co jest dobre.

ciekaw jestem czy takie samo zdanie masz o monty python


@wioslarz-umyslow: w życiu, 13 posterunek i Monty python? To jak porównywać gówno do twarogu. Oczywiście MP odrobinę się zestarzał i paru żartów można nie zrozumieć bez dogłębnego researchu
dla dzisiejszych młodych nie śmieszny bo mają zbyt wielkiego kija w d0pie, tera śmieszny jest tikotok, ekipa i inne ku3wa instagramy


@Eternal_Oblivion: mam 33 lata i uwazam ze moze kiedys 13 posterunek byl smieszny ale dzis jest zenujacy i ciezko sie to oglada po latach