Wpis z mikrobloga

@luxkms78: bzdura - 13 Posterunek w czasach swojej emisji budził ogromne oburzenie - zwłaszcza przez sposób przedstawiania w nim duchownych i wątki seksualne - to też złożyło się na to iz jest pamiętany do dziś - tyle że wtedy nie było takiego rozwiniętego medium jak internet, gdzie te opinie miały okazje wybrzmieć - #!$%@? mogli sobie co najwyżej wysłać list do CANAL+, którym Rywin równie dobrze mógł się podetrzeć. Emocje wystygły,
@Rocky_Zuma_Skye: dla fanów bezbekowych żartów to może i dobry serial, obejrzałem pierwszy i kawałek drugiego sezonu i jest słabo, poziom humoru jak z bo jack horseman


@kutafonixor: zawsze jak widzę, że ktoś używa słowa "bezbek" w dowolnej odmianie, to od razu myślę, że taka osoba jest pozbawiona jakiegokolwiek gustu i nie warto z nią dyskutować.
Dzięki, że służysz jako kolejny dowód na to, że tak właśnie jest ( ͡°
@mirasKo-Kalwario:

Kariera pazury ma się raczej dobrze,


to że miał robotę, ma się nijak do statusu absolutnej gwiazdy którym cieszył się w latach 90-tych.

po 13 posterunku grał głównie w filmach ale w paru serialach też zagrał


Jaką pamiętną kreację stworzył od czasu Freda z "Chłopaki nie Płaczą" z 2000 (od biedy Nikosia z "Kariera Nikodema Dyzmy" z 2002), która byłaby cytowana po dziś dzień?
zawsze jak widzę, że ktoś używa słowa "bezbek" w dowolnej odmianie, to od razu myślę, że taka osoba jest pozbawiona jakiegokolwiek gustu i nie warto z nią dyskutować.Dzięki, że służysz jako kolejny dowód na to, że tak właśnie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MrGalosh: a mnie z kolei śmieszą wypokowi specjaliści, którzy gdy nie umieją odnieść się merytorycznie do dyskusji to wydają opinie o czlowieku na podstawie
@luxkms78: nie żeby coś, ale w 2k23 mamy Rodzinę Zwierzyńskich, gdzie aktorzy regularnie są wyciągani siłą z domu przez policje, odbywają kary więzienne, są organizowane eventy gdzie dzieci są odbierane przez opiekę społeczną, czy niektórzy z aktorów biorą udziały w sportowych walkach gdzie łamane są kości itp. Ciekawe czy w 13 posterunku były takie rzeczy? Nie sądzę.
CXLV - @luxkms78: nie żeby coś, ale w 2k23 mamy Rodzinę Zwierzyńskich, gdzie aktorzy ...

źródło: image_2023-03-03_190235592

Pobierz