Wpis z mikrobloga

Zgodnie z obietnicą wrzucam film z konsumpcji. Jeśli ktoś się spodziewa fajerwerków to od razu mówię, że się zawiedzie, to jest po prostu 13 minut jedzenia pizzy w ciszy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie to lubię sobie pogadać bzdury jakieś, ale nagrywałem w lokalu i głupio by mi było gadać do telefonu jedząc, już włączając samo nagrywanie czułem się jak pajac. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W każdym razie nie obiecywałem, że będzie ciekawie, obiecałem filmik i go dostarczam.

#jedzzwykopem #jedzzkrucjanem
krucjan - Zgodnie z obietnicą wrzucam film z konsumpcji. Jeśli ktoś się spodziewa faj...
  • 114
@Gaahl75 nie przesadzałbym, typowym wykopkiem jestem z ryja, ale mam 195 wzrostu i nie jestem przesadnie wątły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślę, że dużo bliżej typowego wykopka był na przykład Kuracyja jeśli spojrzymy na ogólną prezencję, posturę i ubiór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdyby połączyć takiego Kuracyje z moją mordą to powstałby Gigawykopek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
krucjan - @Gaahl75 nie przesadzałbym, typowym wykopkiem jestem z ryja, ale mam 195 wz...
@krucjan: Nie jedz takiej ilości na raz. Rozciągasz żołądek i szybko dobijesz do stanu otyłości bo każdorazowo będziesz musiał jeść dużo aby się najeść
@krucjan: bo na tym portalu niejednokrotnie dzbany piwniczne niszczyły ludziom życie? Bo jednego dnia 'hehe pickę je, ale fajny ziom', a następnego wynajdą jakiś Twoj komentarz, który się komuś nie spodoba, znajdzie social media i zacznie wypisywać do wszystkich znajomych i rodziny. Dlatego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bronislaw_wolnicki: nie mogą ci zniszczyć życia kiedy go nie masz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@dplus2 szkoła chłopskiego rozumu? Powiedz to zawodowym #!$%@? takim jak Beardmeatsfood czy Matt Stonie, żeby tak nie jedli bo będą otyli. Nie wiesz nic o moim życiu, ile posiłków i jakich dziennie jem, co robię na codzień ani jak bardzo aktywny jestem, ale - zjadłeś dużą pizzę: będziesz otyły i będziesz musiał już
Nie wiesz nic o moim życiu, ile posiłków i jakich dziennie jem, co robię na codzień ani jak bardzo aktywny jestem


@krucjan: Przez 3 ostatnie dni wpieprzałeś fast food (pizza i kebaby), wszystko popijając słodkim napojem. Masz już nadwagę, a zaraz wskoczy otyłość. Masz aparycję jakiegoś on-prem administratora i nie widać, abyś napieprzał sporty, zwłaszcza siłowe. Olej uwagi anona, widzimy się przy 120kg
@krucjan: Te 120kg wskoczy ci za wiele lat, nie za pół roku. Po prostu chciałem ci z serca doradzić zmianę nawyków żywieniowych bo widzę tutaj siebie samego sprzed lat, póki nadwaga nie była żadnym problemem.