Wpis z mikrobloga

Zgodnie z obietnicą wrzucam film z konsumpcji. Jeśli ktoś się spodziewa fajerwerków to od razu mówię, że się zawiedzie, to jest po prostu 13 minut jedzenia pizzy w ciszy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie to lubię sobie pogadać bzdury jakieś, ale nagrywałem w lokalu i głupio by mi było gadać do telefonu jedząc, już włączając samo nagrywanie czułem się jak pajac. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W każdym razie nie obiecywałem, że będzie ciekawie, obiecałem filmik i go dostarczam.

#jedzzwykopem #jedzzkrucjanem
krucjan - Zgodnie z obietnicą wrzucam film z konsumpcji. Jeśli ktoś się spodziewa faj...
  • 114
@dplus2 ja mam 195cm wzrostu, ponad stówę to ważę teraz, przy czym 95kg przy nim wzroście to jest prawidłowa masa ciała według kalkulatorów bmi. Do 120 bym mógł się ulać bez problemu w pół roku, przy czym przy moim wzroście te 120 to jest na pograniczu otyłości z nadwagą 1 stopnia, więc wiele osób, zwłaszcza w zimę w ciuchach nawet nie powiedziałby że jestem jakoś gruby tylko że jestem normalny chłop. niczym
wydałeś swoją diagnozę po obejrzeniu filmu


@krucjan: 3-4 kolejne po sobie dni pokazały, że stołujesz się w kebabowni. Widziałem też wpisy nt Huel i szejki na śniadanie co sugeruje, że starasz się trochę zbić wagę. Just sayin'

Nie zakładam się, bo mi przytycie 10kg zajęło 10 lat, ale jest to urewsko ciężkie do zbicia 10kg i do tego powracające. Swoim dzieciom już wpajam prawidłowe nawyki żywieniowe czyli przewaga warzyw na talerzu.
@dplus2 i tu właściwie idealnie już skwitowałeś swoje pojęcie o dietetyce: kebab - tycie szejk - odchudzanie xD

Jakbym słuchał się gadania ludzi z internetu na temat tego jak mam żyć to prawdopodobnie bym w psychiatryku siedział od tego #!$%@?.
@dplus2 i swoją drogą to beka z ciebie, że próbuje ci wytłumaczyć, że stawianie jakiś tez i diagnoz na podstawie filmu czy zdjęcie jest głupie i kompletnie niemiarodajne, po czym wchodzisz w mój profil, bierzesz inne zdjęcie i stawiasz kolejna, jeszcze bardziej bzdurna diagnozę na tej podstawie: wrzuciłeś zdjęcie szejka z owoców więc chcesz się odchudzać.
A do tego próbujesz pasywno agresywnie wbijać mi jakieś szpilki, żeby podkopać i zdyskredytować mnie jako
pasywno agresywnie wbijać mi jakieś szpilki, żeby podkopać i zdyskredytować mnie jako rozmówcę,


@krucjan: Zupełnie źle to odbierasz, ale tak jest, że ludzie dużo bardziej wolą być miło okłamywani niż gdy im ktoś powie coś prawdziwego. bez odbioru.

Pozdrawiam
@dplus2
to nie jest kwestia tego jak ja odbieram tylko jak formułujesz słowa, nie możesz przerzucać odpowiedzialności za swoje wypowiedzi na ich odbiorcę. jeśli chcesz być dobrze odbierany to dobrze formułuj myśli a nie atakując kogoś powiesz że cię źle zrozumiał i jest gites.
ja nie pozdrawiam i życzę skupienia się bardziej na swoim życiu niż diagnozowania ludzi z internetu którzy o to nie prosili.