Wpis z mikrobloga

@witek027: no bo jest klaunem. Gość obczaja dziewczyny jak jakiś zwyrol, na kilometr czuć że jest spięty jak plandeka od żuka. To musi być naturalne, sytuacyjne, a nie na zasadzie, że masz w głowie wyuczona zlota formułkę na zdobycie dziewczyny xddd Nie ma czegoś takiego.

A po gościu widać, że spenetrowałby wszystko co się rusza. No widać po prostu desperację i to mocno odrzuca kobiety.
@witek027: No przecież to jest jakaś najdebilniejsza rada na świecie, by zaczepiać losowych ludzi, którzy wyszli razem na miasto i próbować się do nich przysiadać xD

Chyba serio trzeba by było być jakimś Adonisem, albo zaskoczyć czymś niebywałym, aby w takiej sytuacji nie zostać spławionym od razu. Są lepsze sposoby i rady, znacznie lepsze. Tylko je wyśmiewacie, a potem zrównujecie właśnie z takimi bzdurami.
@gnomol: nie znalazłoby się. Dodatkowo upatrzył sobie jakąś karynę, to i otrzymał chamską odpowiedź.

@anonanonimowy321 ale co miałaby ta dziewczyna zrobić? Powiedzieć: "O, ale kawaler mi się trafił. Proszę siadaj"? Nie złapał nawet kontaktu wzrokowego, nie sprawdził czy dziewczyna jest potencjalnie zainteresowana interakcją. No nic - null. Po prostu wyskoczył zza winkla i cześć mogę sobie usiąść z wami xd. Sam skazał się na porażkę i wyśmianie, przed czym nie uchroniła
@witek027: A mógł powiedzieć do karyny i odejść ( ͡° ͜ʖ ͡°): ''Faktycznie jestem z wyższej ligi, ale poszedłem na kompromis i zagadałem do Ciebie, ale widzę że nie było warto''' po czym odejść i zostawić babę z chaosem w głowię. Przynajmniej może by coś się działo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
@witek027: ja #!$%@?, masakra, szkoda chlopa
-po 1, poziom trudnosci totalnie niedopasowany do chlopaka. widac ze jest spiety, nie ma super umiejetnosci spolecznych
-po 2, sytuacja w ktorej probowal zagadywac jest trudna. w pubie siedzi zamkniety krag znajomych, ktorzy niekoniecznie maja ochote na kontakt z obcymi. musialby byc naprawde mocnym zawodnikiem zeby sie w tej sytuacji przebic
-po 3, laczymy punkt 1 i 2 i gosc jest spalony. powinien sprobowac na