Wpis z mikrobloga

@sliti666 Byłem tam. Ameya Yoko bodajże się to nazywa. Nie jestem fanem takich targów. Mają tam sporo małych restauracyjek, ale przez to ile tam się ludzkiej masy przewala ogromne kolejki potrafią być.
@aukolb @Tymajster: Beka z was. W takich sytuacjach piszecie coś w stylu:

Mi wyszło X za Y tygodni dla Z osób. Starałem się budżetowo/wyszło taniej bo delegacja z firmy/wyszło drożej bo jeździliśmy w takie itakie miejsca jeszcze zobaczyć to i to.

Jedna linijka tekstu to chyba mniej pracy niż wpieprzanie się w nie swój post, mówienie jak to złe polaczki będą was zaraz męczyć i bieda flexowanie tym że wy wiecie
@kontonr77 No właśnie...mamy XXI wiek, a dalej mamy sztuczne postarzanie elektroniki, często i gęsto brak możliwości samodzielnej wymiany podzespołów czy chociażby zamówienia zamiennika od producenta. Wmawiane jest nam, że to my jesteśmy tymi złymi ale na wszelakie kongresy klimatyczne zlatuje się setki prywatnych odrzutowców.
Takk chwalone elektryczne samochody mają ograniczoną rację bytu jeszcze(a ile wytworzenie baterii smrodzi), komunikacja miejska zamiast stawać się lepsza aby zachęcić ludzi do jazdy nią to potrafi stać
a co w tym złego, ze ktoś pyta z ciekawości o koszt takiej podróży?


@Tryggvason: Złego nic, ale spotkałem się wiele razy że ktoś pyta o konkrety licząc że to stałe ceny. A przecież podróżować można na milion sposobów i w zależności od wygody etc dana wycieczka może kosztować 3k a może 30k.
@KaKari: Pogoda sztos! Podobno nie często Fuji jest tak widoczna.

@xGreatx Skoro tyle pytań o kwoty to mogę napisać swoje na 15 dni

Bilet: 3200 w obie strony LOTem
Noclegi: 4400zł w hotelach w Tokyo, Kyoto, Osaka, Hiroshima
JRP Green Card: 2293zł
100k Yenów: 3450zł
SIM: 250zł
Tokyo Pass: 300zł (teamlabs, shibuya sky itp)

To kwoty zanim w ogóle wyleciałem, zobaczymy czy uda mi się nic nie dopłacać ;)