Wpis z mikrobloga

@Nalcor Dogadać się nie dogadasz, ale jak masz palce to pokażesz co chcesz.
stoiska kubota? Paaanie...oni tu na ulicach śmietników nie mają a ty straganu wymagasz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Tryggvason: Bo koszt podróży do takiego Tokio na 2 tygodnie to kwoty od: 10 000zł do 100 000zł? Można żreć w 7eleven i najtańszych 100yenowych suszarniach, można jeść wołowinę kobe za 1000zł za 200g i najświeższe sushi/sashimi na targu rybnym gdzie 2 nigiri kosztują kilkanaście złotych.

Można spać w jakimś hostelu za 2000zł za 2 tygodnie, można mieć fajny hotel za 6000zł. Wszystko zależy od standardu jaki się oczekuje.

Można zwiedzać
@FatBoi Oficjalnie można włazić od lipca dopiero.
Ja nie mam ani umiejętności ani czasu żeby włazić tam w takim śniegu, także musi poczekać na powrót.
Pytania o koszty podróży za 3..2...1... xD


@aukolb: tak bardzo to xd
Rob jakieś tabelki, oddziel koszt biletów na samolot i metro, jakieś wizy, sandały, krem z filtrem, obiad.
A potem może ktos przeczyta albo nie. A już na pewno do tego Tokio, Nowego Jorku nie poleci.
@aukolb: Oczywiście, ze można ogarnąć sobie takie rzeczy w internecie, ale wciąż nie widzę nic złego w tym, ze ktoś pyta o to. Często można dowiedzieć się z 1 ręki od kogoś ciekawych wskazówek, czego unikać, cen wejściówek do różnych miejsc itd. Najlepiej to o nic nie pytać bo taki wykopek szlachcic zaraz wyśmieje HeHe po co pytasz i tak cię nie stać. Trochę żałosne.
@Tryggvason: A gdzie napisałem, że kogoś nie stać? Po prostu wyjaśniłem, że jak ktoś jest zainteresowany podróżą to taka sucha kwota nic mu nie powie, bo zmiennych jest milion. Jedynie można rzucić kwote minimum, typu 10k na 2 tygodnie to minimum jakie trzeba zaplanować.
co w tym złego, ze ktoś pyta z ciekawości o koszt takiej podróży?


@Tryggvason: w sumie to nic ale zauważyłem pewną prawidłowość. Na zachodzie jak powiesz że byłeś w jakimś ciekawym miejscu to spytają o wrażenia, co ci się najbardziej podobało, co robiłeś itp. W Polsce? "A ile taki wypad kosztuje?" Dla Polaka świat mierzy się w koszcie a nie doświadczeniu.