Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

wielkimi krokami zbliża się czas pożegnania z API v2 - w pierwszej kolejności wyłączona zostanie synchronizacja treści, w kolejnym kroku wygaszone zostanie całe API v2. Jego miejsce zajmie (a dokładniej już zajęło) API v3.

Wykop API jest usługą udostępniającą zasoby i logikę serwisu Wykop.pl bez pośrednictwa warstwy interfejsu. Usługa skierowana jest głównie do programistów zainteresowanych budowaniem własnych rozwiązań korzystających z danych i mechanizmów publicznie dostępnych w serwisie. Czyli mówiąc najprościej — za pomocą API można tworzyć na Wykopie własne skrypty, dodatki, aplikacje, podsumowania itp.

Dostęp do API v3 oraz jego dokumentacji można uzyskać poprzez stronę: https://wykop.pl/dla-programistow Jeśli chcesz stworzyć własny projekt w oparciu o Wykop API v3, skontaktuj się z nami! Odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy, a nawet doradzimy ( ̀_́)

#wykop #nowywykop #wykopchangelog #api
  • 80
górna belka przy scrollowaniu się chowała


@flex: górna i dolna na wersji mobilnej! Żeby stale się chowała przy scrollowaniu "w dół", a pokazywała tylko podczas przewijania "w górę".
@wykop: nadal nowy wykop działa najwolniej ze wszystkich znanych mi stron internetowych, szczególnie na telefonie. Kiedyś zaglądałem często a teraz mi się nie chce, bo za każdym razem jak przyjdzie mi ochota tu zajrzeć, to przypominam sobie, że będę musiał czekać aż się załaduje. A potem przyzwyczajać się nowego, nieintuicyjnego interfejsu. Szkoda życia na takie męczenie się.
Czyli mówiąc najprościej — za pomocą API można tworzyć na Wykopie własne skrypty, dodatki, aplikacje, podsumowania itp


@wykop: no to rumun będzie miał jeszcze prościej
@wykop: #!$%@? nas to obchodzi. Obchodzi mnie to, ze wchodzę wieczorem na wykop przeglądam coś i kiedy wchodzę po 12 h mam dokładnie te same treści. Wcześniej przez #!$%@? 10 lat to żyło i było dynamiczne. Teraz Ruch jest minimalny. Nie ma co czytać, ten serwis już umarł.