Wpis z mikrobloga

48 634 + 65 + 43 + 15 + 78 = 48 835

Podczas ostatniej jazdy(65km) musiałem 8x się zatrzymać żeby dopompować koło. W domu okazało się, że skończyło się mleczko a w oponie została tylko maź.

Postanowiłem wykorzystać okazję i przetestować niedawny zakup butli airshot. Fajna sprawa, udało się łatwo wrzucić opony na ranty. Niestety pompka z lidla nie podołała i plastikowa rączka pękła, muszę kupić porządną z metalowym uchwytem.

Łańcuch zajechałem w 1400km, warunki atmosferyczne nie sprzyjają sprzętowi.

#rowerowyrownik #rower #gravel #kolarstwo

Skrypt | Statystyki
Pobierz StarozytnyChrabaszczSzablozebny - 48 634 + 65 + 43 + 15 + 78 = 48 835

Podczas ostatn...
źródło: 20230226_192834
  • 14
@Berud: da sie XD to jest tzw recykling kiedy przerabiasz ktorys raz z rzedu ten sam plastik i on sie robi twardy i kruchy. ja w ktorejs lidlowej caly zawor urwalem, po prostu upadla, przewrocila sie i sie urwal i po pompce XD taka tania dobra byla XD
@Starozytny_Chrabaszcz_Szablozebny ja po tym wypadku to kupilem normalna metalowa samochodowa pompke nozna, chyba nawet te weze ze starej pompki wykorzystalem, trzeba bylo tylko
@Starozytny_Chrabaszcz_Szablozebny: "Maksymalne ciśnienie 16 bar" :O
Czyli albo grubo albo wcale ^^

Dla mnie trochę za spora. Ja przystałem jednak przy tamtej, żeby od święta móc zabrać pompkę w trasę. Fajne ma też patenty jak na swoją cenę. Oby tylko była bardziej niezawodna niż ta z LIdla i będę w pełni zadowolony ;)