Wpis z mikrobloga

Uwaga Uwaga robimy megathread.

Pod tym wpisem wypisujemy wszystkie swoje wady genetyczne wrodzone, na które NIE MIELIŚMY ŻADNEGO WPŁYWU, a przez które nasza egzystencja jest gorsza niż normalnych ludzi. Niech n0rmictwo zobaczy, że nie wszyscy są KoWaLaMi SwOjEgO LoSu.
Ja zacznę więc:

-wzrost 170cm
-powracająca wada wzroku nawet po korekcji laserowej
-naturalnie cienkie, słabe włosy
-drobnokościstość (nadgarstek 16.5 cm oraz 40 rozmiar buta)
-15 cm przyrodzenie
-brak predyspozycji do budowy masy mięśniowej
-krzywe uzębienie
-nawracające całe życie afty
-wrażliwa cera
-chorobliwość
-nadmierne owłosienie ciała
-tendencja do szybkiego tycia (dzienne zapotrzebowanie podstawowe BMR na poziomie 1500 kcal)
-krzywa przegroda nosowa
-wrażliwy układ pokarmowy
-małe dłonie
-wysoka nietolerancja alkoholu
-brak widocznych szczególnych predyspozycji do czegokolwiek
.
#przegryw
Van-der-Ledre - Uwaga Uwaga robimy megathread.

Pod tym wpisem wypisujemy wszystkie s...

źródło: Your turn

Pobierz
  • 26
@Van-der-Ledre: Krzywe zęby to wada nabyta a nie wrodzona. Jakbyś był karmiony twardymi pokarmami to napięcie mięśniowe szczęki byłoby prawidłowe i łuki zębowe wyrosłyby ci szerokie, co za tym idzie zęby miałyby między sobą dostatecznie dużo miejsca żeby wyrosnąć prosto. Pooglądaj kanał Orthotropics.

Od sobie powiem
- 173cm
- wada wzroku -3 powiększająca się od urodzenia
- adhd i/lub autyzm, jedno z tych na pewno mam a które to już mój
@Van-der-Ledre:
-babyface
-wada wzorku -7,5, którą się udało laserem skorygować, ale 5 miesięcy #!$%@? w kołchozie było i 11k kosztowało
-hipcelizm
-nadwrażliwość na słońce, oparzenia 2 stopnia po 30 min na barkach w lato, do dzisiaj po ostatnim incydencie 9 lat temu mam zbliznowaciałą skóre, przez co geomaxing do azji południowo-wschodniej, Afryki i Ameryki Południowej odpada.
@Van-der-Ledre:
-173 wzrostu
-benez 14
-wady postawy, krzywe nogi, barki, garb na plecach (ojciec podobno ma dokładnie takie same jak ja, czyli geny)
- fobia społeczna, aspeger, mała dynamika,neurotyzm, płaczliwość(ojciec też bardzo podobny, do tego schizofrenia w bliskiej rodzinie czyli złe geny)
-malo gęste włosy na głowie i na jej tyle już od urodzenia
-splaszczona czaszka z tyłu (pewnie mnie nie odwracali z boku na bok)
-nadmierne owłosienie na reszcie ciała
@Van-der-Ledre: No mnie jako normika nie przekonałeś, bo:
- powracająca wada wzroku i w ogóle wada wzroku to dziś 30-40% społeczeństwa, krzywe uzębienie także.
- 15 cm przyrodzenie jest zdaje się większe od średniej,
- nietolerancja alkoholu nie jest wadą,
- brak predyspozycji do budowy masy i tendencja do szybkiego tycia to coś, co jest głęboko zakorzenione, ale do wypracowania w 2-3 lata.

-brak widocznych szczególnych predyspozycji do czegokolwiek


Taaa, ja
@Van-der-Ledre:
- Łuszczyca (razem z bratem mamy), ale dość łagodna wersja. Strasznie irytująca choroba.
- Płaskostopie.
- Alergia na trawy.
- Lekka wada wzroku (-0,25, -0,5).
- Przewlekły nieżyt nosa (ale to też częściowo przez moją głupotę - nadużywanie kropli do nosa).
@Van-der-Ledre:

- 172 wzrost
- Asperger/fobia społeczna/mania prześladowcza. (mój stary był "podobny" do mnie podobno bo tak mi mówią, magik + totalnie mu odwaliło na koniec życia miał chore akcje strach, że skończe jak on)
- Łuszczyca w najgorszych miejscach - nogi/głowa widziałem gorsze ale nie jest kolorowo.
- małe przyrodzenie
- nadmierne owłosienie ciała - włosy na całym ciele jak u mamuta
@Van-der-Ledre:
- szeroki nos
- 172 wzrostu
- drobny szkielet przez co trenując kalistenike od lat nie wyglądam zbyt potężnie
- niskie iq mam tylko technikum a przyswajanie wiedzy i rozumienie idzie ciężko
- zbyt spokojny charakter, dręczony w szkole
- astma i kamienie nerkowe w wieku 26
- alergia na trawy
- okulary obece będę musiał wymienić kiedyś wiec stawiam wadę -5

Na razie tyle nie chcę mi się już