Wpis z mikrobloga

Samemu nigdy ich nie krytykujesz.


@KaiserBrotchen: A czemu miałbym krytykować MON-u że postawił zaporę saperską na nieużywanej drodze asfaltowej 591 prowadzającej do samej granicy z Kaliningradem?
To Ty się tym faktem nie wiadomo dlaczego zbulwersowałeś. Na tyle żeby w ułamku sekund zostać "specem" od zapór saperskich, któremu jednak nie przyszło do głowy że takie zapory są zazwyczaj elementem szerszego systemu a ich zadaniem nie jest zatrzymanie ale powstrzymanie choćby na te
a po drugie to oni się nie teleportują na granicę tylko będzie stopniowa kondensacja wojsk radzieckich.


@NitrousOxide: No w 2013 w czasie ćwiczeń Zapad się tak trochę teleportowali pod naszą granice. Jeszcze w nocy dzień wcześniej dwie rosyjskie brygady siedziały w lesie pod Briańskiem, a wczesnym rankiem następnego dnia już stały pod Brześciem przy naszym przejściu granicznym w Terespolu.
@sezkat: tak, na rzeczy jest to że jest rok wyborczy i co chwila są nowe wrzutki
A to o mięsie, a to o mieście 15 minutowym, teraz pokazują że bronią Polski. Ciemny lud to kupi i zapomni o milionowych złodziejstwach.
@Wilkudemoner
A no to ja nic o tej konwencji nie słyszałem. Jednak mam nadzieję, że konwencje konwencjami ale coś tam na czarną godzinę sobie zostawiliśmy ( ͡º ͜ʖ͡º). Ponadto chyba jeśli już to ten zakaz dotyczy min przeciwpiechotnych, a przeciwpancerne można stawiać
@ArtBrut: najpewniej jakaś tania popisówka, takie blokady to się rozstawia w 2 godziny mając je wcześniej przygotowane, i na dzień przed spodziewanym najazdem. Przykład mieliśmy w Kijowie gdzie cieli i spawali szyny na bieżąco.
Alternatywnym scenariuszem musiałby być najazd jutro ale w to nawet mi się nie chce wierzyć. Słyszelibyśmy o jakichś ruchach typu zbiórka krwi, #!$%@? na flightradarze, wezwania czy inne krzywe akcje naszych służb.
wystarczy wyjść i przenieść


@T1001: normalnie kantóweczke podkładasz, mlody na niej poskaczęe i się przesunie, 3 minuty i fajrant, mówię ci, tak będzie, zaufaj mi stary.
@ArtBrut: przypominam że jak ruscy stawiali dosłownie takie same zapory to wykopki cisnęły srogą bekę, mam nadzieje że nie okażą się hipokrytami i nie będą twierdzili że ta szopka na twitterka to poważne i pozytywne działania rządu xD